Letenky z Holandska

Havaj s American Airlines od 407 EUR

Kauaʻi
Skvelý národný park Nā Pali Coast na ostrove Kauaʻi (foto: Kikuko Nakayama/Flickr/CC BY-SA 2.0)

So zaujímavým tarifom American Airlines (v spolupráci s partnerskými British Airways z aliancie Oneworld) možno vzhliadnuť prekrásne tropické súostrovie pod názvom Havaj (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do amerického Honolulu (Oʻahu) sa predávajú za 407 EUR s odletom z Amsterdamu. Za rovnakú sumu možno letieť aj do Lihue na Kauaʻi či na ďalšie havajské ostrovy.

Tarifné podmienky stanovujú odlety do ...

Viac →
0

Aljaška s British Airways od 421 EUR

Mount McKinley
Mount McKinley (6196 m) – najvyšší vrch Severnej Ameriky (foto: Dave Bezaire/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Spoznať excelentnú Aljašku možno so zaujímavom tarifom spoločnosti British Airways z leteckej aliancie Oneworld v spolupráci s partnerskými Alaska Airlines (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do amerického mesta Fairbanks (v centrálnej partii Aljašky) sú v predaji za 421 EUR s odletom z holandskej metropoly Amsterdam.

Tarifné podmienky určujú odlety do 16. júna 2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. ...

Viac →
0

Brazília s Royal Air Maroc od 260 EUR

Ilha Grande Rio de Janeiro
Čarokrásne scenérie brazílskeho tropického ostrova Ilha Grande (foto: rvcroffi/Flickr/CC BY 2.0)

Vďaka zaujímavému tarifu leteckej spoločnosti Royal Air Maroc máte príležitosť zažiť nezabudnuteľnú atmosféru famóznej juhoamerickej Brazílie (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do brazílskeho Sao Paulo sú v predaji za 190 GBP (alebo v prepočte cca 260 EUR) s odletom z Amsterdamu a návratom do Frankfurtu. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 30. mája 2015, min. dobu pobytu 3 dni ...

Viac →
0

Holandsko s Wizz Air od 18 EUR

Maastricht
Maastricht na brehoch rieky Maas v provincii Limburg (foto: Bert Kaufmann/Flickr/CC BY 2.0)

Príjemnú krajinu tulipánov a pôsobivých veterných mlynov máte šancu navštíviť (v chladnejšom období) vďaka leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z poľských Katovíc).

Spiatočné letenky do juhoholandského mesta Maastricht sa dajú kúpiť za 78 PLN (alebo v prepočte cca 18 EUR) s odletom zo spomínaného katovického leteckého prístavu. Uvedená cena platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz ...

Viac →
0

Peru s Lufthansou od 460 EUR

Peruánske Machu Picchu
Neuveriteľné Machu Picchu (2430 m) s Wayna Picchu (2720 m) v pozadí (foto: Ken Bosma/Flickr)

Za rozumný peniaz máte príležitosť spoznať nielen monumentálne Machu Picchu, neskutočné obrazce na planine Nazca či geniálnu peruánsku oblasť Amazonu pri využití zaujímavého tarifu nemeckej aerolínie Lufthansa zo Star Alliance (v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami).

Spiatočné letenky do Peru kúpite za 460 EUR s odletom z holandského Amsterdamu. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 13.11.-14.12.2014 ...

Viac →
0
Page 1 of 5 12345