Akcie Iberia

Mexická riviéra s Iberiou od 482 EUR

Mazatlán
Prímorské mesto Mazatlán na pacifickej Mexickej riviére (foto: David Stanley/Flickr/CC BY 2.0)

Uvidieť Mexickú riviéru máte možnosť (i cez “zimné sviatky”) s ponukou spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pacifického Puerto Vallarta kúpite za 482 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Do prímorských miest Acapulco a Mazatlán doletíte za 489 EUR.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú ...

Viac →
0

Mexiko a Belize s Iberiou od 467 EUR

Cayo Espanto
Cayo Espanto, Ambergris Caye (foto: Cayo Espanto Private Island/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Mexickú Mayskú riviéru a susedné Belize máte šancu navštíviť (i v rámci “zimných sviatkov”) vďaka ponuke leteckej spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mexického mesta Chetumal (na juhu Riviera Maya blízko hranice s Belize) sa predávajú za 467 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Viac →

0

Mexický ostrov Cozumel s Iberiou od 475 EUR

Isla de Pasion
Karibská atmosféra v podobe Isla de Pasión (foto: Rickyfan/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Mexické súostrovie Cozumel si máte príležitosť pozrieť pri využití ponuky spoločnosti Iberia (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Cozumel na Mayskej riviére sa dajú kúpiť za 475 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. ...

Viac →
0

Mexická riviéra s Iberiou od 510 EUR

Mexická riviéra
Tropické letovisko Nuevo Vallarta na Mexickej riviére (foto: Jeff Turner/Flickr/CC BY 2.0)

Spoznať Mexickú riviéru máte príležitosť (aj v rámci “zimných sviatkov”) vďaka ponuke leteckej spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do pacifického Puerto Vallarta sú v predaji za 510 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu. Do prímorských miest Acapulco a Mazatlán doletíte za 522 EUR.

Podmienky predaja:
Viac →

0

Mexiko a Belize s Iberiou od 501 EUR

Ambergris Caye
Cayo Espanto, Ambergris Caye (foto: Cayo Espanto Private Island/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Mexickú Riviera Maya a susedné Belize si máte šancu pozrieť (aj v rámci “zimných sviatkov”) s ponukou spoločnosti Iberia (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do mexického mesta Chetumal (na juhu Mayskej riviéry v blízkosti hranice s Belize) sa predávajú za 501 EUR pri odlete zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky ...

Viac →
0
Page 1 of 21 12345...»