Letenky do Európy

Severný Peloponéz s Austrian Airlines za 99 EUR

Korintský prieplav
Korintský prieplav, oddeľujúci Peloponéz od zvyšku gréckej pevniny (foto: albertux/Pixabay/CC0)

Na sever Peloponézskeho polostrova máte možnosť zamieriť (aj v období letných prázdnin) v rámci ponuky charterových leteniek na palube Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame charterové) lety na severný Peloponéz (do Patras-Araxos) sa predávajú za 99 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť ...

Viac →
0

Kalábria s Eurowings od 76 EUR

Tropea
Santa Maria dell’Isola alias Isola di Tropea (foto: Maria Sabatino/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Last minute ponuka charterových leteniek na palube Eurowings zvádza na prehliadku najjužnejšieho regiónu Apeninského polostrova – šarmantnej Kalábrie z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kalábrie sú k dispozícii za 76 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 8. júna (sobota) a návratom z Lamezia Terme (SUF) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 15. ...

Viac →
0

Ural s UTair od 164 EUR

Asylykyul
Južný Ural v podobe baškirského jazera Asylykyul (foto: Oreganom/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na prehliadku (juho)uralského regiónu sa máte možnosť vypraviť (aj v období letných prázdnin) pri využití priamej linky miestnej leteckej spoločnosti UTair z Viedne do Baškirska.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do baškirskej metropoly Ufa (na južnom Urale) sa dajú kúpiť za 12029 RUB (alebo v prepočte cca 164 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri ...

Viac →
0

Madeira s Austrian Airlines od 99 EUR

Santa Catarina Park
Parque de Santa Catarina, Funchal, Madeira (foto: Marco Verch/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi vybrali na portugalskú Madeiru, máte šancu využiť last minute ponuku priamych charterových letov na palube Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame) lety na Madeiru sú k dispozícii za 99 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 6. júna a návratom z portugalského Funchalu (FNC) dňa 13. júna ...

Viac →
0

Korzika s Eurowings od 60 EUR

Plage de Santa Giulia
Korzická Plage de Santa Giulia v blízkosti mesta Porto-Vecchio (foto: Phil_Heck/Flickr/CC BY 2.0)

Prírodné poklady francúzskeho subtropického súostrovia Korzika máte šancu objaviť pri využití last minute ponuky priamych letov na palube spoločnosti Eurowings z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Korziku sú v predaji za 60 EUR s odletom z rakúskej Viedne (VIE) dňa 2. júna (nedeľa) a návratom z francúzskej Bastie (BIA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 9. ...

Viac →
0
Page 1 of 405 12345...»