Letenky do USA

Minnesota s Condor Airlines od 360 EUR

Voyageurs National Park
Voyageurs National Park, Minnesota (foto: National Park Service/Wikimedia Commons/CC0)

Cestovateľom mieriacim na americký stredozápad (na konci letného obdobia) by sa mohla hodiť ponuka nemeckej aerolinky Condor v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Minneapolis v štáte Minnesota sa dajú kúpiť za 360 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla pri uplatnení kupónu “langstreckenbild” oprávňujúceho na zľavu 20 EUR (zo základnej ceny 380 EUR).

Podmienky ...

Viac →
0

New Orleans s Condor Airlines od 281 EUR

French Quarter
New Orleans s charakteristickou štvrťou French Quarter (foto: Pedro Szekely/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Do americkej Louisiany sa máte príležitosť vypraviť pri využití tarifu leteckej spoločnosti Condor v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do New Orleans (v americkom štáte Louisiana) kúpite za 320 USD (alebo v prepočte cca 281 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej ...

Viac →
0

Seattle s Condor Airlines od 480 EUR

Diablo Lake
Diablo Lake, národný park North Cascades National Park (foto: Brigitte Werner/Pixabay/CC0)

Spoznávať severozápad USA (a prípadne si odskočiť aj do susedného Vancouveru v kanadskej provincii British Columbia) máte šancu zásluhou nemeckej spoločnosti Condor Airlines (alias Condor Flugdienst) v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického veľkomesta Seattle (v severozápadnom kúte Spojených štátov) sú v predaji za 480 EUR s odletom zo spomínaného ...

Viac →
0

New Orleans s Condor Airlines od 310 EUR

French Quarter
Bourbon Street (French Quarter), New Orleans (foto: Richard A. Weaver/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Do americkej Luisiany sa máte možnosť vybrať s (opäť) aktualizovaným tarifom leteckej spoločnosti Condor v spolupráci s partnerskými aerolinkami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do New Orleans (v americkom štáte Louisiana) sa predávajú za 360 USD (alebo v prepočte cca 310 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek ...

Viac →
0

New York s Delta Air Lines od 271 EUR

Central Park
Fotogenický Central Park v jesennom čase (foto: Anthony Quintano/Flickr/CC BY 2.0)

Atmosféru nikdy nespiaceho “Big Apple” máte príležitosť zažiť vďaka Delta Air Lines v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami z aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do nezabudnuteľného amerického New York City sú v predaji za 271 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 20.08.-13.12.2018, 15.01.-04.04. ...

Viac →
0
Page 1 of 124 12345...»