VLetenky

Havaj s American Airlines od 407 EUR

Kauaʻi
Skvelý národný park Nā Pali Coast na ostrove Kauaʻi (foto: Kikuko Nakayama/Flickr/CC BY-SA 2.0)

So zaujímavým tarifom American Airlines (v spolupráci s partnerskými British Airways z aliancie Oneworld) možno vzhliadnuť prekrásne tropické súostrovie pod názvom Havaj (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do amerického Honolulu (Oʻahu) sa predávajú za 407 EUR s odletom z Amsterdamu. Za rovnakú sumu možno letieť aj do Lihue na Kauaʻi či na ďalšie havajské ostrovy.

Tarifné podmienky stanovujú odlety do 16. júna 2016, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 10. septembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletmi) v období od septembra 2015 do júna 2016.

Príklad rezervácie obojsmernej letenky na Oʻahu nech bude napr. odlet z Amsterdamu (AMS) dňa 7. novembra s návratom z amerického Honolulu (HNL) dňa 21. novembra 2015.

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky na Kauaʻi môže byť odlet z Amsterdamu (AMS) dňa 7. novembra s návratom z havajského Lihue (LIH) dňa 21. novembra 2015.

Rezervácia letenky:
Amsterdam – Honolulu (Oʻahu) za 407 EUR (07.11.-21.11.2015)
Amsterdam – Lihue (Kauaʻi) za 407 EUR (07.11.-21.11.2015)

Letecké priblíženie do Amsterdamu

I keď letecký prískok z nášho regiónu priamo do Amsterdamu nemusí byť vždy výhodný, existujú aj ďalšie spôsoby – Wizz Air z maďarského hlavného mesta (alebo z Brna) do Eindhovenu alebo linka Ryanairu takisto na trase Budapešť – Eindhoven či Easy Jet z Prahy (z Viedne) priamo do Amsterdamu. (Padnúť vhod by mohli i lety Transavie do Rotterdamu z Viedne, z Budapešti a z Prahy.)

0