Letenky z Manchestru

Tonga so Singapore Airlines od 825 EUR

Vava'u
Tropické súostrovie Vavaʻu (Tonga) v oblasti južného Pacifiku (foto: clr_flickr /Flickr/CC BY 2.0)

Pozvánku na návštevu obdivuhodného súostrovia Tonga v Oceánii (na palube Airbusu A380) pripravila 5* spoločnosť Singapore Airlines (Star Alliance) v spolupráci s partnermi (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Tongu sa predávajú za 825 EUR s odletom z britského mesta Manchester (2x A380 SIN-SYD-SIN), resp. za 844 EUR pri odlete z Londýna (4x A380 LON-SIN-SYD-SIN-LON).

Podmienky predaja:
Tarifné ...

Viac →
0

Jamajka s Thomson Aiways od 342 EUR

Montego Bay
Grandiózne Montego Bay na severozápade Jamajky (foto: Mel Stoutsenberger/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Flexibilní a pohotoví cestovatelia (nielen na “ostrovoch”) majú šancu využiť ponuku britskej charterovej aerolínie Thomson Airways (zo skupiny TUI) na geniálnu karibskú Jamajku.

Spiatočné letenky do pohodového jamajského karibského letoviska Montego Bay sa predávajú za 254 GBP (alebo v prepočte cca 342 EUR) s odletom z anglického mesta Manchester (MAN) dňa 25. februára a návratom z jamajského Montego Bay (MBJ) o 14 ...

Viac →
0

Mexická riviéra s Thomson Airways od 377 EUR

Puerto Vallarta
Okúzľujúce prímorské scenérie v prímorskom letovisku Puerto Vallarta (foto: Velas Vallarta/Flickr)

Predovšetkým flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia majú príležitosť uvidieť (nielen) geniálnu pacifickú oblasť Mexika vďaka vcelku atraktívnej ponuke britskej leteckej spoločnosti Thomson Airways, najväčšej svetovej charterovej aerolínie (zo skupiny TUI Group).

Spiatočné letenky na famóznu Mexickú riviéru sú k dispozícii za 284 GBP (alebo v prepočte cca 377 EUR) s odletom z anglického mesta Manchester (MAN) dňa 19. februára a návratom z ...

Viac →
0

Barbados s Thomson Airways od 304 EUR

Maxwell
Dych berúce scenérie Maxwell Beach na juhu Barbadosu (foto: Ben Ramirez/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen famózny karibský Barbados máte šancu spoznať počas vianočných sviatkov aj vďaka pútavej ponuke britskej leteckej spoločnosti Thomson Airways, najväčšej svetovej charterovej aerolínie.

Spiatočné letenky na neskutočne fotogenické tropické súostrovie Barbados sú k dispozícii za 239 GBP (alebo v prepočte cca 304 EUR) s odletom z britského mesta Manchester (MAN) dňa 14. decembra (nedeľa) a návratom z Bridgetown (BGI) o 14 ...

Viac →
0

Barbados s Thomas Cook Airlines od 395 EUR

Barbados Beach
Neskutočne fotogenické tropické scenérie Barbadosu s bielymi piesočnatými plážami Karibiku

Nielen znamenitý karibský Barbados majú šancu spoznať s britskou leteckou spoločnosťou Thomas Cook Airlines najmä cestovatelia, ktorí nemajú možnosť využiť pútavé last minute ponuky z Nemecka.

Spiatočné letenky na famózny Barbados sú v predaji od 313 GBP (alebo v prepočte cca 395 EUR) s odletom z britského mesta Manchester. Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete vo veľmi obmedzenom množstve ...

Viac →
0
Page 1 of 13 12345...»