Akcie Singapore Airlines

Tonga so Singapore Airlines od 825 EUR

Vava'u
Tropické súostrovie Vavaʻu (Tonga) v oblasti južného Pacifiku (foto: clr_flickr /Flickr/CC BY 2.0)

Pozvánku na návštevu obdivuhodného súostrovia Tonga v Oceánii (na palube Airbusu A380) pripravila 5* spoločnosť Singapore Airlines (Star Alliance) v spolupráci s partnermi (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Tongu sa predávajú za 825 EUR s odletom z britského mesta Manchester (2x A380 SIN-SYD-SIN), resp. za 844 EUR pri odlete z Londýna (4x A380 LON-SIN-SYD-SIN-LON).

Podmienky predaja:
Tarifné ...

Viac →
0

Vanuatu so Singapore Airlines od 1124 EUR

Iririki
Prímorské scenérie ostrovného Vanuatu v pacifickej Melanézii (foto: Phillip Capper/Flickr/CC BY 2.0)

Na cestu na súostrovie Vanuatu v Oceánii vábi tarif päťhviezdičkovej leteckej spoločnosti Singapore Airlines zo Star Alliance v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom zo stovežatej Prahy).

Spiatočné letenky do Port Vila na pacifickom súostroví Vanuatu v ďalekej Oceánii kúpite za 1124 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky povoľujú odlety do 31. marca 2016 (s výnimkou ...

Viac →
0

Šalamúnove ostrovy so Singapore Airlines od 1118 EUR

Marovo lagoon
Potápačský raj – tropický ostrovček Uepi v Marovo Lagoon (foto: Xplore Dive/Flickr/CC BY 2.0)

Ponuku 5* spoločnosti Singapore Airlines zo Star Alliance (v spolupráci s partnermi) na “Solomon Islands” majú príležitosť využiť nielen dobrodružnejšie ladení cestovatelia (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do pôsobivého štátu v Austrálii a Oceánii pod názvom Šalamúnove ostrovy sú v predaji za 1118 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky umožňujú odlety do ...

Viac →
0

Samoa so Singapore Airlines od 1238 EUR

To Sua Ocean Trench
Fotogenická To Sua Trench na juhovýchode ostrova Upolu (foto: Simon Clancy/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu obdivuhodného súostrovia Samoa v Oceánii (na palube Airbusu A380 i Boeingu B787) pozýva 5* spoločnosť Singapore Airlines v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na juhopacifickú Samou (do miestnej metropoly Apia) sa dajú kúpiť za 1238 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky povoľujú odlety do ...

Viac →
0

Tonga so Singapore Airlines od 1179 EUR

Nuku Island
Nuku Island v súostroví Vavaʻu (foto: Stefan Heinrich/Msdstefan /Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Atraktívnu pozvánku na návštevu grandiózneho súostrovia Tonga v Oceánii pripravila päťhviezdičková spoločnosť Singapore Ailrines v spolupráci s partnermi zo Star Alliance (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do famózneho štátu v ďalekej Oceánii s názvom Tonga sa predávajú za 1179 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky umožňujú odlety do 31. marca 2016 (s výnimkou obdobia blackoutu v ...

Viac →
0
Page 1 of 3 123