VLetenky

Mexická riviéra s Thomson Airways od 377 EUR

Puerto Vallarta
Okúzľujúce prímorské scenérie v prímorskom letovisku Puerto Vallarta (foto: Velas Vallarta/Flickr)

Predovšetkým flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia majú príležitosť uvidieť (nielen) geniálnu pacifickú oblasť Mexika vďaka vcelku atraktívnej ponuke britskej leteckej spoločnosti Thomson Airways, najväčšej svetovej charterovej aerolínie (zo skupiny TUI Group).

Spiatočné letenky na famóznu Mexickú riviéru sú k dispozícii za 284 GBP (alebo v prepočte cca 377 EUR) s odletom z anglického mesta Manchester (MAN) dňa 19. februára a návratom z pacifického letoviska Puerto Vallarta (PVR) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 5. marca 2015.

Veľmi obmedzené množstvo ďalších termínov (za podobnú cenu či relatívne neveľký príplatok) s variabilnou dĺžkou pobytu 7 alebo 14 dní nájdete v priebehu februára 2015 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Manchester – Puerto Vallarta za 284 GBP (19.02.-05.03.2015)

Positioning flights do Veľkej Británie

Doprava do britského mesta Manchester sa dá v globále zrealizovať využitím služieb nízkonákladoviek “z ostrovov” ako Ryanair či Jet2.com, ktorí sem prevádzkujú lety z Budapešti (alebo použiť Ryanair z Krakova, z Katovíc, či z Rzeszówa). Do úvahy prichádza aj írsky dopravca na linke z Bratislavy (resp. z Krakova) na liverpoolské letisko Johna Lennona (LPL), ktoré oddeľuje od manchesterského leteckého prístavu vzdialenosť asi 40 km. Lety do Manchestru operuje aj britský Easy Jet z Prahy.

Finančne výhodnejšou (a na druhej strane však oveľa menej pohodlnou) alternatívou k leteckému prískoku priamo do Manchestru (Liverpoolu) môžu byť letenky do Londýna, ľahko dostupného v podstate zo všetkých medzinárodných letísk (s pravidelnou dopravou) v našich končinách (najmä ak by ste si súčasne pozreli aj hlavné mesto Spojeného kráľovstva). Z britskej metropoly do Manchestru docestujete za výhodnú (často symbolickú) sumu s low costovou autobusovou spoločnosťou Megabus či s ďalšími miestnymi dopravcami, snažiacim sa jej na tejto linke cenovo konkurovať.

0