Letenky z Oslo

Grónsko s Icelandair od 488 EUR

Východné Grónsko
Prírodné panorámy Grónska (foto: Mads Pihl-Visit Greenland/Greenland Travel /Flickr/CC BY 2.0)

Ak Vás priťahujú regióny mimo vychodených cestovateľských chodníčkov, skúste sa vydať (cez letné prázdniny) do fenomenálneho Grónska so spoločnosťou Icelandair a partnermi (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do grónskeho Kangerlussuaq kúpite za 488 EUR s odletom z nórskeho Oslo.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty od 17. júla do 28. augusta 2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu ...

Viac →
0

Grónsko s Icelandair od 468 EUR

Východné Grónsko
Prírodné scenérie Grónska (foto: Mads Pihl-Visit Greenland/Greenland Travel /Flickr/CC BY 2.0)

Ak Vás priťahujú regióny mimo vychodených cestovateľských chodníčkov, skúste sa vypraviť (cez letné prázdniny) do geniálneho Grónska so spoločnosťou Icelandair a partnermi (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do grónskeho Kangerlussuaq sú v predaji za 399 GBP (alebo v prepočte cca 468 EUR) s odletom z nórskej metropoly Oslo.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty od 17. júla do 28. ...

Viac →
0

Špicbergy s Norwegian Air Shuttle od 90 EUR

Svalbard
Dramatické večerné scenérie arktických nórskych Špicbergov (foto: Billy Lindblom/Flickr/CC BY 2.0)

Ak sa radíte k milovníkom Arktídy a zimy v tej ozajstnej podobe, máte príležitosť využiť (dnešnú) pozvánku škandinávskej spoločnosti Norwegian Air Shuttle na odhalenie mysterióznej krásy drsného nórskeho polárneho súostrovia s názvom Špicbergy alias Svalbard (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky na Špicbergy sú v predaji za 90 EUR s odletom z Oslo. Podmienkou dosiahnutia avizovanej sumy bude uplatnenie promokódu “BLACKFRIDAY” v priebehu ...

Viac →
0

Nórsko (Oslo) s Wizz Air od 19 EUR

Reine
Neuveriteľne fotogenické nórske súostrovie Lofoty (foto: Juanjo Marin/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Za prírodným bohatstvom jednej z najkrajších krajín planéty sa majú možnosť vydať aj na lákavý výlet v rámci „predĺženého víkendu“ počas obdobia letných prázdnin nielen cestovatelia zo severnejších častí Slovenska a Moravy so spoločnosťou Wizz Air (s odletom z juhopoľských Katovíc).

Spiatočné letenky do nórskej metropoly Oslo sa dajú kúpiť za 78 PLN (alebo v prepočte cca 19 EUR) s odletom zo spomínaného katovického ...

Viac →
0

USA s United Airlines od 286 EUR

Michigan
Skvelý komplex Renaissance Center (GM) v americkom Detroite (foto: paul bica/Flickr/CC BY 2.0)

Na prehliadku Spojených štátov amerických pozýva (nielen milovníkov Škandinávie) miestna letecká spoločnosť United Airlines v spolupráci s partnermi zo Star Aliance (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do New York City sa predávajú za 286 EUR s odletom z nórskeho hlavného mesta Oslo. Za maličký príplatok možno letieť takisto aj do ďalších veľkomiest v severovýchodnej partii Spojených štátov ako Washington D.C., ...

Viac →
0
Page 1 of 5 12345