Letenky do Kangerlussuaq

Grónsko s Icelandair od 488 EUR

Východné Grónsko
Prírodné panorámy Grónska (foto: Mads Pihl-Visit Greenland/Greenland Travel /Flickr/CC BY 2.0)

Ak Vás priťahujú regióny mimo vychodených cestovateľských chodníčkov, skúste sa vydať (cez letné prázdniny) do fenomenálneho Grónska so spoločnosťou Icelandair a partnermi (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do grónskeho Kangerlussuaq kúpite za 488 EUR s odletom z nórskeho Oslo.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty od 17. júla do 28. augusta 2017, min. dobu pobytu sobotňajšiu noc, max. dobu ...

Viac →
0

Grónsko s Icelandair od 468 EUR

Východné Grónsko
Prírodné scenérie Grónska (foto: Mads Pihl-Visit Greenland/Greenland Travel /Flickr/CC BY 2.0)

Ak Vás priťahujú regióny mimo vychodených cestovateľských chodníčkov, skúste sa vypraviť (cez letné prázdniny) do geniálneho Grónska so spoločnosťou Icelandair a partnermi (s odletom z Európy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do grónskeho Kangerlussuaq sú v predaji za 399 GBP (alebo v prepočte cca 468 EUR) s odletom z nórskej metropoly Oslo.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú cesty od 17. júla do 28. ...

Viac →
0

Grónsko s Air Greenland od 607 EUR

Východné Grónsko
Neskutočné prírodné scenérie magického Grónska (foto: Greenland Travel/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ Vás priťahujú oblasti mimo vychodených cestovateľských chodníčkov, skúste sa vybrať na výpravu do fenomenálneho Grónska priamymi linkami Air Greenland (v priebehu letnej sezóny).

Spiatočné letenky do pozoruhodného Narssarssuaq/UAK (na juhu Grónska) sa dajú kúpiť za 607 EUR s odletom z Kodane. V cene 617 EUR možno letieť takisto do grónskeho mesta Kangerlussuaq/SFJ.

Tarifné podmienky stanovujú v prípade sezónnych spojení do UAK odlety ...

Viac →
0

Grónsko s Air Greenland od 623 EUR

Pokiaľ Vás lákajú cestovateľské oblasti položené tak trošku “off-the-beaten-track”, skúste sa vypraviť na potulky do excelentného Grónska s domácou spoločnosťou Air Greenland (počas hlavnej sezóny).

Spiatočné letenky do západogrónskeho mesta Kangerlussuaq sú v predaji za 526 GBP (alebo v prepočte cca 623 EUR) s odletom z Kodane. Letenky v najnižšej cenovej hladine nájdete v období od januára do novembra 2014 (s obmedzenou dostupnosťou aj v priebehu letných prázdnin).

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky do Grónska môže byť odlet z Kodane (CPH) dňa 5. ...

Viac →
0

Grónsko a Dánsko s Air Greenland od 546 EUR

Ak Vás vábia cestovateľské oblasti ležiace tak trochu „off-the-beaten-track“, skúste sa vydať na potulky do skvelého Grónska s domácou leteckou spoločnosťou Air Greenland (počas hlavnej sezóny).

Spiatočné letenky do západogrónskeho mesta Kangerlussuaq sa dajú kúpiť za 467 EUR s odletom z Kodane. Prískok do dánskej metropoly Vás vyjde od 79 EUR z Viedne s leteckou spoločnosťou Niki/Air Berlin, resp. od 92 EUR z Bratislavy so škandinávsku aerolíniou Norwegian Air Shuttle.

Príkladom rezervácie letenky nech bude odlet z Kodane (CPH) dňa 3. júla ...

Viac →
0