Letenky z Mníchova

Kapverdy s TUIfly za 215 EUR

Boa Vista
18 km dlhá Praia de Santa Mónica na juhu ostrova Boa Vista (foto: Miguel Discart/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Africké súostrovie Kapverdy máte možnosť spoznať (aj v rámci vianočných sviatkov) pri využití ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti TUIfly z Nemecka (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na západoafrické Kapverdské ostrovy (Sal a Boa Vista) kúpite za 215 EUR s odletom z bavorského Mníchova.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s ...

Viac →
0

Kuba s Eurowings od 255 EUR

Cayo Las Brujas
Príjemné kubánske tropické súostrovie Cayo Las Brujas (foto: Guillaume Baviere/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia majú možnosť doputovať na Kubu pri využití last minute ponuky priamych charterových letov na krídlach spoločnosti Eurowings (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kubu sú k dispozícii za 255 EUR s odletom z nemeckého Mníchova (MUC) dňa 11. júla a návratom z kubánskeho mesta Varadero (VRA) o 7 dní neskôr, t.j. dňa ...

Viac →
0

Kuba s Eurowings od 235 EUR

Cayo Las Brujas
Playa Salinas na kubánskom tropickom súostroví Cayo Las Brujas (foto: momo/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilní a pohotoví cestovatelia majú šancu docestovať na Kubu pri využití last minute ponuky priamych charterových letov na palube spoločnosti Eurowings (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kubu sú k dispozícii za 235 EUR s odletom z nemeckého Mníchova (MUC) dňa 30. mája a návratom z kubánskeho mesta Varadero (VRA) o 7 dní neskôr, t.j. ...

Viac →
0

Kapverdy s TUIfly od 185 EUR

Cabo Verde
„Praia do Tarrafal“ na Kapverdských ostrovoch (foto: Caroline Granycome/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Flexibilní cestovatelia (nielen spoza rieky Moravy) majú možnosť uvidieť africké súostrovie Kapverdy vďaka last minute ponuke charterových leteniek so spoločnosťou TUIfly (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 185 EUR s odletom z bavorského Mníchova (MUC) dňa 25. mája (piatok) a návratom z ostrova Sal (SID) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 8. júna ...

Viac →
0

Jamajka s Condor Airlines od 94 EUR

Negril
Karibské letovisko Negril v najzápadnejšej partii Jamajky (foto: Gail Frederick/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia majú šancu objaviť čaro pohodovej karibskej Jamajky pri využití last minute ponuky charterových letov s Condor/Thomas Cook (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Jamajku sú k dispozícii za 94 EUR s odletom z nemeckého Mníchova (MUC) dňa 25. januára s návratom z jamajského prímorského letoviska Montego Bay (MBJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa ...

Viac →
0
Page 1 of 14 12345...»