VLetenky

Kapverdy s TUIfly za 215 EUR

Boa Vista
18 km dlhá Praia de Santa Mónica na juhu ostrova Boa Vista (foto: Miguel Discart/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Africké súostrovie Kapverdy máte možnosť spoznať (aj v rámci vianočných sviatkov) pri využití ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti TUIfly z Nemecka (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na západoafrické Kapverdské ostrovy (Sal a Boa Vista) kúpite za 215 EUR s odletom z bavorského Mníchova.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu decembra 2018 a januára 2019 (s predajom do aktualizácie / vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príklad rezervácie obojsmernej letenky nech bude napr. odlet z Mníchova (MUC) dňa 19. decembra a návratom z ostrova Sal (SID) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 26. decembra 2018.

Ďalším príkladom rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Mníchova (MUC) dňa 19. decembra a návrat z ostrova Boa Vista (BVC) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 26. decembra 2018.

Rezervácia leteniek:
Mníchov – Sal za 215 EUR (19.12.-26.12.2018)
Mníchov – Boa Vista za 215 EUR (19.12.-26.12.2018)

Pozn.: Cena s odbavenou batožinou

Doprava do Mníchova

Na pozemný presun do Mníchova (resp. viceversa) možno využiť nasledovné alternatívy:
– autobusové spojenie Flixbus od 25 EUR z Bratislavy (i nočné spoje)
– vlakom pri rezervácii s Deutsche Bahn od 39 EUR z Bratislavy (od 20 EUR z Viedne)

MUC-SID
Mníchov, Nemecko – Sal, Kapverdy (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Kapverdy

Impozantné Kapverdy nájdete zhruba 2000 km južne od obľúbených Kanárskych ostrovov a približne 500 km na západ od pobrežia vlastného čierneho kontinentu (konkrétne od západoafrického Senegalu). Napriek skutočnosti, že k najznámejším z jednotlivých Kapverdských ostrovov sa radí hornatejšia Boa Vista s príjemnými piesočnatými plážami, o niečo plochejší ostrov Sal s ešte príťažlivejšími morskými plážami svojou krásou vôbec za ňou ani trochu nezaostáva.

Impresívna Praia, hlavné mesto tejto sympatickej západoafrickej krajinky, Vás čaká na pôsobivom Ilha de Santiago. Vášniví milovníci majestátnych horských scenérií a súčasne i pešej turistiky istotne budú okúzlení divokou krásou magického ostrova Santo Antão. Príťažlivý Ilha do Fogo skrýva najvyšší vrch celého súostrovia, pomerne aktívny stratovulkán Pico do Fogo (2829 m).

0