VLetenky

Jamajka s Condor Airlines od 94 EUR

Negril
Karibské letovisko Negril v najzápadnejšej partii Jamajky (foto: Gail Frederick/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší a pohotovejší cestovatelia majú šancu objaviť čaro pohodovej karibskej Jamajky pri využití last minute ponuky charterových letov s Condor/Thomas Cook (s odletom z Nemecka).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Jamajku sú k dispozícii za 94 EUR s odletom z nemeckého Mníchova (MUC) dňa 25. januára s návratom z jamajského prímorského letoviska Montego Bay (MBJ) o 7 dní neskôr, t.j. dňa 1. februára 2018 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi obmedzenou dostupnosťou).

Rezervácia letenky:
Mníchov – Montego Bay za 94 EUR (25.01.-01.02.2018 / “Thomas Cook”)
Mníchov – Montego Bay za 156 EUR (01.02.-15.02.2018 / “Thomas Cook”)
Mníchov – Montego Bay za 202 EUR (25.01.-15.02.2018)

Doprava do Mníchova

Na pozemný presun do Mníchova (resp. viceversa) máte možnosť využiť nasledovné varianty:
– autobusové spojenie Flixbus od 25 EUR z Bratislavy (aj nočné spoje)
– vlakom pri rezervácii s Deutsche Bahn od 39 EUR z Bratislavy (od 29 EUR z Viedne)

MUC-MBJ

Jamajka

Jedna z najpôsobivejších karibských krajín – fascinujúce tropické súostrovie Jamajka, Vás čaká v rozľahlej reťazi výborného súostrovia Veľké Antily, približne 150 km južne od Kuby a zhruba 200 km na západ od ostrova Hispaniola (s Haiti a Dominikánskou republikou). Jamajka sa rozprestiera na území s rozlohou takmer 11 tisíc km², čo predstavuje asi 20% plochy Slovenska. So svojím počtom obyvateľov 2,9 milióna sa zaraďuje na tretiu priečku v rebríčku najľudnatejších anglicky hovoriacich štátov v oblasti Severnej Ameriky (za Spojenými štátmi americkými a Kanadou).

Znamenité Montego Bay alebo skrátene MoBay, druhé najväčšie sídlo Jamajky (po hlavnom meste Kingston), nájdete v severozápadnej časti tohto fascinujúceho karibského raja. Medzi ďalšie populárne mestečká (s prekrásnymi piesočnatými plážami) sa radia čarovný Negril a kúzelný Ocho Rios (Ochi). Určite nevynechajte ani fenomenálne Modré hory (s najvyšším vrchom celého súostrovia Blue Mountain Peak 2256 m), ležiace smerom na sever od pulzujúceho administratívneho centra Kingston.

0