Akcie Eurowings

Egypt s Eurowings od 120 EUR

Red Sea
Pohodová “Red Sea Riviera” na egyptskom juhovýchode (foto: Gigi Ibrahim/Flickr/CC BY 2.0)

Na cestu k Červenému moru do južného Egypta máte šancu zamieriť s last minute ponukou priamych letov vďaka ponuke spoločnosti Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 120 EUR s odletom zo spomínanej rakúskej Viedne (VIE) dňa 8. decembra (sobota) a návratom z egyptského Marsa Alam (RMF) o 14 ...

Viac →
0

Mexiko s Condor a Eurowings od 458 EUR

Tulum
Historický Tulum v oblasti Riviera Maya v mexickom Karibiku (foto: David J Laporte/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen karibskú oblasť stredoamerického Mexika máte možnosť uvidieť vďaka last minute ponuke charterových leteniek s Condor a Eurowings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na mexickú Mayskú riviéru sú k dispozícii za 458 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 9. decembra (nedeľa) a návratom z prímorského letoviska Cancún (CUN) ...

Viac →
0

Florida s Eurowings od 311 EUR

Dry Tortugas National Park
Tropické súostrovie Florida Keys – Dry Tortugas National Park (foto: Dry Tortugas NPS/Flickr/CC BY 2.0)

Na výlet do “Sunshine State” sa máte príležitosť vypraviť pri využití ponuky nemeckej leteckej spoločnosti Eurowings (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do amerického veľkomesta Miami (na juhovýchode Floridy) kúpite za 311 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja :
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. ´

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť ...

Viac →
0

Egypt s Eurowings a Fly Egypt od 80 EUR

El Gouna
Letovisko El Gouna blízko Hurghady (foto: Marc Ryckaert/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na výlet k Červenému moru sa máte šancu vypraviť s aktualizovanou (skôr avizovanou) ponukou priamych charterových letov TUI s Eurowings a Fly Egypt z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 80 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 6. decembra a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) dňa ...

Viac →
0

Egypt s Eurowings a Fly Egypt od 100 EUR

El Gouna
Letovisko El Gouna v blízkosti Hurghady (foto: Marc Ryckaert/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na cestu k Červenému moru sa máte možnosť vydať s last minute ponukou priamych charterových letov so spoločnosťami Eurowings a Fly Egypt z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 100 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 2. decembra a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) dňa ...

Viac →
0
Page 1 of 50 12345...»