Letenky do Afriky

Kapverdy s TUIfly za 215 EUR

Boa Vista
18 km dlhá Praia de Santa Mónica na juhu ostrova Boa Vista (foto: Miguel Discart/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Africké súostrovie Kapverdy máte možnosť spoznať (aj v rámci vianočných sviatkov) pri využití ponuky charterových leteniek na palube spoločnosti TUIfly z Nemecka (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na západoafrické Kapverdské ostrovy (Sal a Boa Vista) kúpite za 215 EUR s odletom z bavorského Mníchova.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s ...

Viac →
0

Maurícius s Condor Airlines od 526 EUR

Trou-aux-Biches
Príjemné Trou-aux-Biches na severozápade hlavného ostrova (foto: Winkelbohrer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na východoafrické tropické súostrovie Maurícius v Indickom oceáne máte šancu vyraziť pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek na palube nemeckej aerolínie Condor (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Maurícius sú k dispozícii za 526 EUR s odletom z rakúskej Viedne (VIE) dňa 20. novembra s návratom z Port Louis (MRU) o 16 dní neskôr, t.j. dňa 6. decembra 2018 ...

Viac →
0

Egypt s Corendon Airlines od 141 EUR

El Gouna
Letovisko El Gouna blízko Hurghady (foto: Marc Ryckaert/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na výlet k Červenému moru sa máte príležitosť vypraviť vďaka ponuke priamych letov z Viedne pod taktovkou leteckej spoločností Corendon Airlines (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera (do egyptského mesta Hurghada) sa dajú kúpiť za 141 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Viac →

0

Zanzibar s Condor Airlines od 140 EUR

Mnemba Island
Tropický ostrovček Mnemba Island na severe Zanzibaru (foto: Olivier Lejade/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na tropické súostrovie Zanzibar máte možnosť zavítať pri využití (last minute) ponuky priamych charterových letov s aerolíniou Condor z Nemecka (a za príplatok aj s prestupom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné (priame) lety na Zanzibar sú k dispozícii za 140 EUR s odletom z nemeckého Frankrutu (FRA) dňa 26. novembra a návratom z tanzánskeho Zanzibaru (ZNZ) dňa 30. novembra 2018 ...

Viac →
0

Lesotho s Virgin Atlantic od 650 EUR

Matekane Airstrip
Matekane Airstrip (2400 m) s jednou z najnebezpečnejších vzletových a pristávacích dráh sveta –
dĺžka VPD 400 m (foto: Tom Claytor/www.claytor.com /Wikimedia Commons/CC BY 4.0)

Grandiózne prírodné scenérie excelentných Dračích hôr v juhoafrickom Lesothe alias “Kingdom in the Sky” (najvyššie položenej krajine planéty podľa svojho najnižšieho miesta) majú príležitosť obdivovať nielen vášniví milovníci dych berúcich horských panorám i zásluhou leteckej spoločnosti Virgin Atlantic v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne). ...

Viac →
0
Page 1 of 149 12345...»