Letenky do Afriky

Kapverdy s TUIfly od 205 EUR

Boa Vista
Súostrovie Boa Vista, (západoafrické) Kapverdské ostrovvy (foto: Matthias Lemm/Pixabay/CC0)

Flexibilní cestovatelia majú možnosť spoznať africké súostrovie Kapverdy pri využití last minute ponuky charterových leteniek so spoločnosťou TUIfly z Nemecka (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 205 EUR s odletom z nemeckého Kolína (CGN) dňa 27. augusta a návratom z ostrova Sal (SID) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 10. septembra 2018 – last ...

Viac →
0

Tunisko s Tunisair od 108 EUR

Monastir
Stredomorské plážové scenérie v tuniskom meste Monastir (foto: Albert Dezetter/Pixabay/CC0)

Do severoafrického Tuniska sa máte šancu vybrať (na konci teplejšieho obdobia) vďaka ponuke priamych charterových letov na krídlach spoločnosti Tunisair z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Tuniska sú k dispozícii za 108 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 13. októbra (sobota) a návratom z tuniského Monastir (MIR) o 14 dní neskôr, t.j. dňa 27. ...

Viac →
0

Juhoafrická republika s Condor Airlines za 410 EUR

Franschhoek
“Franschhoek Wine Tram” v oblasti Stellenbosch na juhozápade (foto: Werner Bayer/Flickr/CC0 1.0)

Za bohatou prírodou JAR sa máte príležitosť vypraviť (v čase hlavnej sezóny) s nemeckou aerolíniou Condor v spolupráci s partnerskými leteckými spoločnosťami (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhoafrického veľkomesta Cape Town sú v predaji za 410 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla pri aplikácii kupónu “langstreckenbild” oprávňujúceho na zľavu 20 EUR (zo základnej ...

Viac →
0

Maroko s Ryanair od 53 EUR

Majorelle Garden
“Jardin Majorelle” v marockom Marrákeši (foto: Alexander Leisser/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na výlet do severoafrického Maroka máte šancu využiť budúce priame spojenie na pravidelnej linke leteckej spoločnosti Ryanair z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do marockého veľkomesta Marrákeš sa predávajú za 53 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v ...

Viac →
0

Egypt s Eurowings od 68 EUR

Hurghada
Okolie prímorského letoviska Hurghada (foto: Marc Ryckaert/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Na výlet do Egypta ku Červenému moru sa máte možnosť vybrať pri využití ponuky priamych charterových letov na palube spoločnosti Eurowings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera sú k dispozícii za 68 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 27. októbra (sobota) a návratom z egyptskej Hurghady (HRG) o 14 dní neskôr, t.j. ...

Viac →
0
Page 1 of 139 12345...»