Letenky z Bruselu

Japonsko s Iberiou od 166 EUR

Tokio
Neuveriteľne fotogenický “Shibuya Crossing” v japonskom Tokiu (foto: StockSnap/Pixabay/CC0)

Do krajiny vychádzajúceho Slnka sa majú príležitosť vydať (najmä skúsenejší cestovatelia) so zaujímavým tarifom spoločnosti Iberia z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Európy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do japonského hlavného mesta Tokio sú v predaji za 166 EUR s odletom z belgického Bruselu a návratom do nemeckého Frankfurtu.

V cene 215 EUR sa dá zvoliť i návrat na viedenské letisko (t.j. routing Brusel ...

Viac →
0

Dominikánska republika s Jetairfly od 339 EUR

Punta Cana
Príjemné karibské letovisko Bayahibe na juhovýchode (foto: Igor Vita/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak patríte do skupiny flexibilnejších (i pohotovejších) cestovateľov a radi by ste sa trošku “počľapkali” v geniálnom Karibskom mori, mohla by Vám padnúť vhod (last minute) ponuka charterových leteniek s leteckou spoločnosťou Jetairfly (zo skupiny TUI Group) do jednej z ekonomicky najdostupnejšej krajiny Karibiku – fenomenálnej tropickej Dominikánskej republiky (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do karibského letoviska Punta Cana v ...

Viac →
0

Jamajka s TUI/Jetairfly od 430 EUR

Negril
Fotogenické karibské letovisko Negril na západe Jamajky (foto: Channone Arif/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilní cestovatelia majú príležitosť spoznať krásy príjemnej karibskej Jamajky s belgickou charterovou aerolíniou Jetairfly zo skupiny TUI Group (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky na Jamajku (do prímorského letoviska Montego Bay) sú v predaji za 400 EUR s odletom z belgického hlavného mesta Brusel.

Uvedená suma platí bez administratívneho poplatku 30 EUR, ktorý sa do celkovej ceny letenky započítava paušálne (len raz) ...

Viac →
0

Dominikánska republika s Jetairfly od 284 EUR

Punta Cana
Vychýrené karibské letovisko Punta Cana na juhovýchode (foto: Sarah_Ackerman/Flickr/CC BY 2.0)

Pokiaľ sa zaraďujete do skupiny flexibilnejších (i pohotovejších) cestovateľov a radi by ste sa trochu “počľapkali” vo fenomenálnom Karibskom mori, mohla by sa Vám hodiť lákavá ponuka charterových leteniek s leteckou spoločnosťou Jetairfly (zo skupiny TUI Group) do jednej z ekonomicky najdostupnejšej krajiny Karibiku – geniálnej tropickej Dominikánskej republiky (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do karibského letoviska Punta Cana v ...

Viac →
0

Jamajka s Jetairfly od 330 EUR

Negril
Grandiózne karibské letovisko Negril na západe Jamajky (foto: Gail Frederick/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilní a pohotovejší cestovatelia majú šancu vzhliadnuť krásy pohodovej karibskej Jamajky s belgickou charterovou aerolíniou Jetairfly zo skupiny TUI Group (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky na Jamajku sú k dispozícii za 300 EUR s odletom z Bruselu (BRU) dňa 16. mája v návratom z jamajského prímorského letoviska Montego Bay (MBJ) dňa 3. júna 2015 (last minute ponuka charterových leteniek s veľmi ...

Viac →
0
Page 1 of 15 12345...»