Letenky do Bazileja

Bazilej s Easy Jet od 48 EUR

Bottmingen
Vodný zámoček Bottmingen pri švajčiarskom Bazileji (foto: Heinz Schneider/Pixabay/CC0)

Ak máte v hľadáčiku severnú partiu Švajčiarska a súčasne i jeho okolitých susedov ako Francúzsko či Nemecko, na jeho (letnú) návštevu by Vás mohla zvábiť pozvánka od spoločnosti Easy Jet Switzerland (švajčiarskej “dcéry” britskej nízkonákladovky Easy Jet) s odletom z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do švajčiarskeho pohraničného mesta Bazilej sa predávajú za 48 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Viac →

0

Bazilej s Easy Jet od 47 EUR

Bottmingen CAstle
Zámoček Bottmingen pri švajčiarskom Bazileji (foto: Clickphoto Switzerland/Pixabay/CC0)

Ak máte v hľadáčiku severnú časť Švajčiarska a zároveň aj jeho okolitých susedov ako Francúzsko či Nemecko, na jeho (prázdninovú) návštevu by Vás mohla zlákať pozvánka od spoločnosti Easy Jet Switzerland (švajčiarskej “dcéry” britskej nízkonákladovky Easy Jet) s odletom z Viedne.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do švajčiarskeho pohraničného mesta Bazilej sú v predaji za 47 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky ...

Viac →
0

Bazilej s Easy Jet od 35 EUR

Bazilej
Pútavá architektúra budovy mestskej radnice vo švajčiarskom Bazileji (foto: Hans/Pixabay/CC0)

Ak máte v hľadáčiku severnú partiu Švajčiarska a súčasne i jeho okolitých susedov ako Francúzsko či Nemecko, na jeho návštevu by Vás mohla zvábiť lákavá pozvánka od spoločnosti Easy Jet Switzerland – švajčiarskej “dcéry” britskej nízkonákladovky Easy Jet (s odletom z Krakova).

Spiatočné letenky do celkom pozoruhodného švajčiarskeho Bazileja kúpite za 144 PLN (alebo v prepočte cca 35 EUR) s odletom zo spomínaného krakovského ...

Viac →
0

Bazilej s Easy Jet od 63 EUR

Bazilej
Vynikajúci švajčiarsky Bazilej na brehoch Rýna (foto: Lucazzitto/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Ak máte v hľadáčiku severnú partiu Švajčiarska a súčasne i jeho okolitých susedov ako Francúzsko či Nemecko, na jeho návštevu by Vás mohla zvábiť lákavá pozvánka od spoločnosti Easy Jet Switzerland – švajčiarskej “dcéry” britskej nízkonákladovky Easy Jet (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do vcelku pozoruhodného švajčiarskeho Bazileja sú v predaji za 19000 HUF (alebo v prepočte cca 63 EUR) s odletom ...

Viac →
0

Bazilej s Easy Jet od 45 EUR

Bazilej
Excelentný švajčiarsky Bazilej na brehoch Rýna (foto: Norbert Aepli/Wikimedia Commons)

Pokiaľ máte v hľadáčiku severnú časť Švajčiarska a zároveň aj jeho okolitých susedov ako Francúzsko či Nemecko, na jeho návštevu by Vás mohla zlákať pútavá pozvánka od spoločnosti Easy Jet Switzerland – švajčiarskej “dcéry” britskej nízkonákladovky Easy Jet (s odletom z Krakova).

Spiatočné letenky do celkom pozoruhodného švajčiarskeho Bazileja sú v predaji za 188 PLN (alebo v prepočte cca 45 EUR) s odletom zo ...

Viac →
0
Page 1 of 2 12