Letenky z Popradu

Lotyšsko s Air Baltic od 49 EUR

Riga
Lotyšské hlavné mesto Riga z vtáčej perspektívy (foto: Aleksejs Bergmanis/Pixabay/CC0)

Spoznať pobaltské Lotyšsko máte šancu pri využití (sezónnej) linky leteckej spoločnosti Air Baltic z podtatranského Popradu.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do lotyšskej metropoly Riga sa dajú kúpiť za 49 EUR s odletom zo spomínaného popradského letiska.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pre cestovanie s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu januára ...

Viac →
0

Lotyšsko s Air Baltic od 65 EUR

Riga
Zachované ruiny zámku v lotyšskom historickom meste Cēsis (foto: Graham/Flickr/CC BY 2.0)

Vzhliadnuť impresívne pobaltské Lotyšsko v chladnejšom období máte príležitosť vďaka obnovenej (sezónnej) linky leteckej spoločnosti Air Baltic z podtatranského Popradu.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do lotyšského hlavného mesta pod názvom Riga sa predávajú za 65 EUR s odletom zo spomínaného slovenského letiska Poprad-Tatry.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pre cestovanie s príručnou batožinou. Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 17. decembra ...

Viac →
0

Lotyšsko s Air Baltic od 68 EUR

Riga
LIDO Atpūtas Centrs v lotyšskej metropole Riga (foto: Giorgio Minguzzi/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Uvidieť pôsobivé pobaltské Lotyšsko v chladnejšom období máte šancu pri využití obnovenej (sezónnej) linky leteckej spoločnosti Air Baltic z podtatranského Popradu (prípadne aj pri kombinácii s novým spojením tej istej aerolinky z popradského letiska do poľskej Varšavy).

Spiatočné letenky do lotyšskej metropoly Riga sa predávajú za 68 EUR s odletom zo spomínaného letiska Poprad-Tatry. Tarifné podmienky určujú cesty od 15. decembra 2015 ...

Viac →
0

Londýn s Wizz Air za 30 EUR

Redsand Forts
Maunsell Forts (Red Sands) v ústí Temže do Severného mora (foto: Ben Andrews/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen metropolu UK majú šancu vzhliadnuť (aj počas víkendu) v priebehu jesenného obdobia s leteckou spoločnosťou Wizz Air i cestovatelia zo severnej partie Slovenska (s odletom z Popradu).

Spiatočné letenky do Londýna (na londýnsky letecký prístav Luton) sú v predaji za 30 EUR s odletom zo spomínaného popradského letiska. Uvedená suma platí pri cestovaní s “malou” príručnou batožinou, ...

Viac →
0

Lotyšsko s Air Baltic od 66 EUR

Riga
Historické centrum lotyšského hlavného mesta Riga (foto: Stryn/Wikimedia Commons/CC BY 3.0)

Vzhliadnuť impresívne pobaltské Lotyšsko v chladnejšom období máte príležitosť pri využití obnovenej (sezónnej) linky leteckej spoločnosti Air Baltic z podtatranského Popradu (prípadne i pri kombinácii s novým spojením rovnakej aerolínie z popradského letiska do poľskej Varšavy).

Spiatočné letenky do lotyšskej metropoly Riga sú v predaji za 66 EUR s odletom zo spomínaného letiska Poprad-Tatry. Podmienky predaja stanovujú cesty od 12. decembra 2015 do ...

Viac →
3
Page 1 of 3 123