Letenky do Anglicka

Londýn s Ryanair od 50 EUR

Maunsell Forts
Maunsell Forts v ústí Temže do Severného mora (foto: Russss/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Do hlavného mesta Spojeného kráľovstva majú možnosť vyraziť cestovatelia z Košíc (od budúceho letného letového poriadku) aj vďaka budúcemu pravidelnému spojeniu leteckej spoločnosti Ryanair.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Londýna (na londýnske letisko Southend) sú v predaji za 50 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť ...

Viac →
0

Bristol s Easy Jet od 42 EUR

Marazion
“Prílivový ostrov” St Michael’s Mount (Marazion) v oblasti Cornwall (foto: joakant/Pixabay/CC0)

Uvidieť pútavý Bristol v juhozápadnom Anglicku (i neďaleký Wales či Cornwall) aj počas “predĺženého víkendu” máte šancu s leteckou spoločnosťou Easy Jet (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do britského veľkomesta Bristol (na juhozápade Anglicka) sú v predaji za 42 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (pri rezervácii pre dvoch cestovateľov).

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní ...

Viac →
0

Bristol s Easy Jet od 55 EUR

Marazion
St Michael’s Mount (Marazion) v oblasti Cornwall (foto: Fuzzypiggy/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Vzhliadnuť lákavý Bristol v juhozápadnom Anglicku (aj vynikajúci neďaleký Wales či Cornwall) máte možnosť i s leteckou spoločnosťou Easy Jet (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do britského veľkomesta Bristol (na juhozápade Anglicka) sa predávajú za 55 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Uvedená cena platí pri cestovaní (len ) s príručnou batožinou (s rozmerom do 56x45x25 cm a neobmedzeným ...

Viac →
0

Britský Birmingham s Ryanair od 20 EUR

Mercure The Shakespeare Hotel
Nezameniteľný historický Stratford-upon-Avon (foto: Rept0n1x/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Nielen na výlet za nákupmi, poznávaním či zábavou sa možno vydať do miliónového Birminghamu vďaka leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z Bratislavy).

Spiatočné letenky do pulzujúceho britského veľkomesta Birmigham kúpite za 20 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Uvedená suma platí pri platbe debetnou kartou (napr. Visa Electron, pri “kreditkách” zaplatíte naviac poplatok 2%) a pri absolvovaní letu ...

Viac →
0

Londýn s Ryanair za 20 EUR

Tower Bridge
Fotogenický Tower Bridge, jedna z ikon britského Londýna (foto: apple.white2010/Flickr/CC BY 2.0)

Nielen famózne hlavné mesto Spojeného kráľovstva máte možnosť uvidieť v priebehu zimy s leteckou spoločnosťou Ryanair (s odletom zo slovenskej metropoly Bratislava).

Spiatočné letenky do londýnskych leteckých prístavov Stansted a Luton sa predávajú za 20 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Uvedená suma platí pri platbe debetnou kartou (napr. Visa Electron, pri “kreditkách” zaplatíte navyše poplatok 2%) a pri ...

Viac →
0
Page 1 of 11 12345...»