Letenky z Paríža

Argentína s Turkish Airlines od 246 EUR

Patagónia
Prírodné scenérie južnej Patagónie v oblasti El Chaltén (foto: Justin Vidamo/Flickr/CC BY 2.0)

So zaujímavým tarifom leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance sa majú príležitosť vypraviť skúsenejší cestovatelia (nielen) do famóznej juhoamerickej Argentíny (s odletom z Európy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do argentínskeho Buenos Aires sa dajú kúpiť za 246 EUR s odletom z francúzskeho Paríža a návratom do litevského Vilniusu. V cene 257 EUR možno zvoliť odlet z talianskeho Ríma, resp. ...

Viac →
0

Brazília s Turkish Airlines od 195 EUR

Paraty
Grandiózna Baía de Paraty medzi Sao Paulo (Santos) a Riom (foto: Otávio Nogueira/Flickr/CC BY 2.0)

Skúsenejší cestovatelia obľubujúci netradičné routingy majú šancu zažiť atmosféru juhoamerickej Brazílie pri využití zaujímavého tarifu spoločnosti Turkish Airlines zo Star Alliance (s odletom z Európy).

Routingy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho Sao Paulo sa predávajú za 195 EUR s odletom z talianskeho Milána a návratom do litevského Vilniusu. V cene 202 EUR možno zvoliť odlet z portugalského Lisabonu, ...

Viac →
0

Havaj s United Airlines od 401 EUR

Kauaʻi
Národný park Nā Pali Coast na ostrove Kauaʻi (foto: Arjunkrsen/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

So zaujímavým tarifom United Airlines (v spolupráci s partnerskými aerolíniami zo Star Alliance) máte možnosť uvidieť nádherné tropické súostrovie s názvom Havaj (s odletom z Európy).

Routingy v predaji:
Spiatočné (multicity) letenky do havajského Kahului (Maui) sa predávajú za 401 EUR s odletom z Nice a návratom do Paríža. V cene 414 EUR možno letieť pri analogickom kombinovanom trasovaní aj do ...

Viac →
0

Argentína s Turkish Airlines od 278 EUR

Bariloche
Prírodné scenérie severnej Patagónie v oblasti Bariloche (foto: McKay Savage/Flickr/CC BY 2.0)

So zaujímavým tarifom leteckej spoločnosti Turkish Airlines zo Star Aliance sa máte šancu vybrať (nielen) do znamenitej juhoamerickej Argentíny (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do argentínskeho hlavného mesta Buenos Aires sa dajú kúpiť za 1216 BRL (alebo v prepočte cca 278 EUR) s odletom z francúzskej metropoly Paríž.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.10.-16.12.2015 a 14.01.-20.03.2016, max. dobu pobytu 1 mesiac ...

Viac →
0

Filipíny s Turkish Airlines od 352 EUR

Palawan
Grandiózne scenérie El Nido na severe súostrovia Palawan (foto: eric molina/Flickr/CC BY 2.0)

Za neskutočnou prírodou obrovitých Filipín v juhovýchodnej Ázii vábi zaujímavý tarif leteckej spoločnosti Turkish Airlines v spolupráci s Cathay Pacific (s odletom z Európy).

Spiatočné letenky do nesmierne rušnej filipínskej metropoly Manila sa predávajú za 352 EUR s odletom z francúzskeho hlavného mesta Paríž.

Tarifné podmienky určujú odlety v období od 15. augusta 2015 do 20. marca 2016 (s výnimkou odletov v ...

Viac →
0
Page 1 of 8 12345...»