Letenky do Dubaja

Spojené arabské emiráty s Air Arabia od 200 EUR

Ras al-Khaimah
Emirát Ras al-Khaimah, Spojené arabské emiráty (foto: Artur Malinowski/Flickr/CC BY 2.0)

Na Arabský polostrov do “Emirátov” máte príležitosť vyraziť (aj) vďaka (novému) priamemu spojeniu pod taktovkou miestnej leteckej spoločnosti Air Arabia (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Spojených arabských emirátov (do Sharjah v blízkosti Dubaja) sú v predaji za 200 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Viac →

0

Thajsko a Dubaj s Flydubai od 504 EUR

Ko Kut
Šarmantný tropický Koh Kood, najvýchodnejší ostrov Thajska (foto: shubina_ka210/Pixabay/CC0)

Na spoločnú návštevu Spojených arabských emirátov a Thajského kráľovstva sa snaží podnietiť ponuka leteckej spoločnosti Flydubai s odletom z Bratislavy.

Trasy v predaji:
Spiatočné (multicity) letenky do thajského hlavného mesta Bangkok so stop overom v Dubaji sa predávajú za 504 EUR s odletom zo spomínaného bratislavského letiska M.R. Štefánika.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky povoľujú stop over v Dubaji (DXB), max. dobu pobytu 12 mesiacov a ...

Viac →
0

Dubaj s Wizz Air od 110 EUR

Dubai
Sugestívna večerná “skyline” fotogenického veľkomesta Dubaj (foto: zizome/Pixabay/CC0)

Nielen do nablýskaného sveta luxusu a bohatstva vychýreného dubajského emirátu si máte možnosť povyraziť i vďaka promoakcii leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Dubaja sa predávajú za 34584 HUF (alebo v prepočte asi 110 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) zaplatia len ...

Viac →
0

Dubaj s Wizz Air od 111 EUR

Dubaj
Sugestívny večerný pohľad na fotogenický Dubaj “trochu z nadhľadu” (foto: Stefan/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Nielen do nalešteného sveta luxusu a bohatstva vychyteného dubajského emirátu si máte šancu povyraziť aj zásluhou leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Dubaja sa predávajú za 34584 HUF (alebo v prepočte asi 111 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount ...

Viac →
0

Dubaj s Eurowings od 240 EUR

Burj Arab
Nesmierne fotogenická Burj Al Arab v dubajskej lokalite Jumeirah (foto: Unsplash/Pixabay/CC0)

Do nalešteného sveta luxusu a prepychu vychýreného dubajského emirátu možno nahliadnuť i v rámci výletu za teplejším podnebím (nielen) počas stredoeurópskej zimy s Eurowings (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do Dubaja sa predávajú za 240 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Za podobnú sumu sa dá letieť s tou istou aerolíniou aj z Prahy či z Budapešti.

Tarifné podmienky stanovujú ...

Viac →
0
Page 1 of 9 12345...»