Letenky do Tel Avivu

Izrael s Wizz Air za 59 EUR

Gan HaShlosha National Park
Grandiózny izraelský národný park Gan HaShlosha (foto: Zairon/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Za spoznávaním prírodných i kultúrnych krás Svätej zeme sa máte možnosť vypraviť (na začiatku jesenného obdobia) pri využití ponuky leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Košíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do izraelskej metropoly Tel Aviv sú v predaji za 59 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou ...

Viac →
0

Izrael s Wizz Air od 59 EUR

Gan HaShlosha National Park
Elegantný izraelský národný park Gan HaShlosha (foto: Zairon/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Za spoznávaním prírodných i kultúrnych krás Svätej zeme sa máte šancu vybrať (na začiatku jesenného obdobia) pri využití ponuky leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z Košíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do izraelskej metropoly Tel Aviv sa dajú kúpiť za 59 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou ...

Viac →
0

Izrael s Wizz Air od 54 EUR

Mŕtve More
Tradičná atmosféra Mŕtveho mora, najnižšieho miesta Zeme (foto: Christian Haugen/Flickr/CC BY 2.0)

Za poznávaním prírodných aj kultúrnych krás “Holy Land” sa máte možnosť vydať pri využití promo akcie spoločnosti Wizz Air (s odletom z budapeštianskeho leteckého prístavu).

Spiatočné letenky do Tel Avivu sa predávajú za 16490 HUF (alebo v prepočte cca 54 EUR) s odletom zo spomínanej Budapešti. Hlavnou podmienkou dosiahnutia avizovanej ceny bude kúpa (minimálne) dvoch obojsmerných leteniek, kedy druhý cestovateľ dostáva ...

Viac →
0

Izrael s Wizz Air od 56 EUR

Mŕtve More
Typická atmosféra Mŕtveho mora, najnižšieho miesta Zeme (foto: Arian Zwegers/Flickr/CC BY 2.0)

Za poznávaním prírodných i kultúrnych krás Svätej zeme sa možno vypraviť pri využití ponuky leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z budapeštianskeho leteckého prístavu).

Spiatočné letenky do Tel Avivu sa predávajú za 17980 HUF (alebo v prepočte cca 56 EUR) s odletom zo spomínanej Budapešti. Uvedená suma platí pri absolvovaní letu s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount Club (WDC) ...

Viac →
0

Izrael s El Al od 89 EUR

Tel Aviv
Historická Jaffa – najstarší “kúsok” kozmopolitného Tel Avivu (foto: amira_a/Flickr/CC BY 2.0)

Odpoveď na pozvánku leteckej spoločnosti Wizz Air na spoznávanie tajomstiev “Svätej zeme” si prichystala miestna aerolinka El Al v podaní svojej nízkonákladovej dcéry Up (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do Tel Avivu sa predávajú za 89 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 24. marca 2015, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie ...

Viac →
0
Page 1 of 5 12345