Akcie Aeroflot

Bajkal s Aeroflotom od 277 EUR

Bajkalské jazero
Fotogenický Bajkal pri dedinke Boľšije Koty (foto: Vera & Jean-Christophe/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Fantastický Bajkal – najhlbšie aj najväčšie jazero planéty, epická Transsibírska magistrála i excelentné susedné Mongolsko. Všetky tieto cestovateľské špeciality máte šancu odhaliť vďaka ponuke spoločnosti Aeroflot z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Budapešti a z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Irkutsku kúpite za 277 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Za 313 EUR možno ku ...

Viac →
2

Sachalin s Aeroflotom od 422 EUR

Peak Chekhov
Sugestívny pohľad na Sachalin z vrchu Pik Čechova (1040 m) (foto: Tatters ❀/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Milovníci netypických cieľov majú šancu odhaliť prírodné poklady ostrova Sachalin na ruskom “Ďalekom východe” so spoločnosťou Aeroflot z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky na východoruské pacifické súostrovie Sachalin sa predávajú za 422 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú cesty do 31. decembra, min. dobu pobytu 2 dni alebo ...

Viac →
0

Vietnam s Aeroflotom od 387 EUR

Ha Long Bay
Fantastický vietnamský krasový región Ha Long Bay (foto: Arianos/Wikimedia Commons)

Famózny Vietnam má vždy čo ponúknuť v každom čase a k jeho návšteve láka kurz rubľa v kombinácii s ponukou spoločnosti Aeroflot z leteckej aliancie Sky Team (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky do vietnamského Hanoja kúpite za 35440 RUB (alebo cca 387 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska. Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 2 dni alebo sobotňajšiu noc, max. ...

Viac →
0

Japonsko s Aeroflotom od 331 EUR

Shinjuku
Efektne osvetlená, „živelná“ tokijská moderná štvrť Shinjuku (foto: Dan DeChiaro/Flickr/CC BY 2.0)

Pri nákupe v rubľoch sa možno vybrať za „rozumné dukáty“ aj na návštevu krajiny vychádzajúceho Slnka na palube spoločnosti Aeroflot z leteckej aliancie Sky Team (s odletom zo strednej Európy).

Spiatočné letenky do japonského Tokia sú v predaji za 30279 RUB (alebo v prepočte cca 331) EUR s odletom z maďarskej Budapešti. Pri odlete z pražského letiska Václava Havla zaplatíte 31814 RUB ...

Viac →
0

Thajsko s Aeroflotom od 357 EUR

Maya Beach
Preslávená Maya Bay na obľúbenom ostrove Ko Phi Phi (foto: Mark Fischer/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak by ste radi zavítali na návštevu Thajského kráľovstva, mohla by Vám padnúť vhod ponuka Aeroflotu z leteckej aliancie Sky Team pri využití kurzu ruského rubľa (s odletom z Budapešti a z Viedne).

Spiatočné letenky do thajského Bangkoku sa dajú kúpiť za 32703 RUB (alebo v prepočte cca 357) EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Pri ...

Viac →
0
Page 1 of 6 12345...»