Letenky do Bari

Talianska Apúlia s Laudamotion od 20 EUR

Salento
Salento (Porto Cesareo) “na opätku čižmy” (foto: Hydruntum/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Do talianskeho regiónu Apúlia na juhu Apeninského polostrova máte šancu zavítať (nielen na začiatku leta) priamymi letmi spoločnosti Laudamotion (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do juhotalianskeho mesta Brindisi (Puglia) kúpite za 20 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v ...

Viac →
0

Talianska Apúlia s Wizz Air od 29 EUR

Matera
Mystická “biblická” Matera v susednej oblasti Basilicata (foto: Francesca Cappa/Flickr/CC BY 2.0)

Do grandiózneho Bari, centra obdivuhodného regiónu Apúlia v južnom Taliansku, máte príležitosť zamieriť na výlet (v chladnejšom období) s leteckou spoločnosťou Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do juhotalianskeho Bari sa dajú kúpiť za 8980 HUF (alebo v prepočte asi 29 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Uvedená suma platí pre cestovanie s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia ...

Viac →
0

Talianska Apúlia s Wizz Air od 42 EUR

Matera
Fotogenická “biblická” Matera v susednej oblasti Basilicata (foto: Martin de Lusenet/Flickr/CC BY 2.0)

Do obdivuhodného Bari, centra grandiózneho regiónu Apúlia v južnom Taliansku, máte možnosť zavítať na výlet (na konci sezóny) s leteckou spoločnosťou Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do juhotalianskeho Bari kúpite za 12980 HUF (alebo v prepočte asi 42 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Uvedená suma platí pre cestovanie s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount ...

Viac →
0

Talianska Apúlia s Wizz Air za 39 EUR

Alberobello
Fotogenické Alberobello s charakteristickými stavbami “trulli” (foto: Verity Cridland/Flickr/CC BY 2.0)

Do grandiózneho Bari, centra obdivuhodného regiónu Apúlia v južnom Taliansku možno vyraziť na začiatku leta (aj na “predĺžený víkend”) so spoločnosťou Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do juhotalianskeho Bari sa dajú kúpiť za 11980 HUF (alebo v prepočte asi 39 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Uvedená suma platí pre cestovanie s “malou” príručnou batožinou, pričom členovia Wizz Discount ...

Viac →
0

Talianska Apúlia s Wizz Air od 39 EUR

Polignanio a Mare
Polignano a Mare na pobreží medzi Bari a Ostuni (foto: Patrick Nouhailler/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Do famózneho Bari, centra excelentného regiónu Apúlia v južnom Taliansku, vábi za poznaním aj teplom v najchladnejšom stredoeurópskom období spoločnosť Wizz Air (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky do juhotalianskeho Bari sú v predaji za 11980 HUF (alebo v prepočte asi 39 EUR) s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Uvedená suma platí pre cestovanie s “malou” príručnou ...

Viac →
0
Page 1 of 5 12345