Letenky do Düsseldorfu

Düsseldorf s Eurowings od 80 EUR

Drachenburg Castle
Schloss Drachenburg v meste Königswinter (foto: Phantom3Pix/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Príjemný výlet (nielen) do nemeckého regiónu Severné Porýnie-Vestfálsko máte šancu uskutočniť (od zimného letového poriadku) pod taktovkou leteckej spoločnosti Eurowings zo slovenských Košíc.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do nemeckého Düsseldorfu sa predávajú za 80 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. ´

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete ...

Viac →
0

Po Európe business jetom Hahn Air od 270 EUR

Cessna Citation X
Príjemný interiér bizjetu Cessna Citation (foto: JetRequest.com/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Možno ste už snívali o pocite zaletieť si niekedy business jetom – nemusí to byť až také nereálne, ako sa na prvý pohľad môže stať. Let bizjetom Vás môže dokonca vyjsť oveľa ekonomickejšie v porovnaní s typickou “First Class” klasických leteckých spoločností.

Trasy v predaji:
Jednosmerné letenky v business jete leteckej spoločnosti Hahn Air kúpite za 270 EUR na trase z ...

Viac →
0

Nemecko Lufthansou a rýchlovlakmi ICE od 116 EUR

Ak ste niekedy rozmýšľali o zaujímavom spojení klasických leteckých spoločností a rýchlovlakov ICE nemeckých železníc Deutsche Bahn, možno Vám padne vhod nasledujúca ponuka na návštevu pozoruhodného Nemecka (s odletom z medzinárodného leteckého prístavu v Budapešti).

Spiatočné (kombinované) letenky do Nemecka máte možnosť kúpiť od 104 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska do Frankfurtu pri návrate z Düsseldorfu späť do maďarskej metropoly. Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj ...

Viac →
0

Düsseldorf s Niki za 78 EUR

Pohodový výlet do neďalekého Nemecka sa dá uskutočniť na krídlach leteckej spoločnosti Niki/Air Berlin (s odletom z medzinárodného leteckého prístavu vo Viedni).

Spiatočné letenky do nemeckého Düsseldorfu máte príležitosť kúpiť za 79 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu dva dni alebo sobotňajšiu noc a predaj do vyčerpania voľných termínov. Reálnu dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete od augusta 2013 do februára 2014.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky nech poslúži odlet z Viedne ...

Viac →
0

Nemecko s Ryanair od 14 EUR

Ak sa chcete v blízkom čase pozrieť do Nemecka, máte možnosť využiť zaujímavú ponuku leteckej spoločnosti Ryanair (s odletom z maďarskej metropoly).

Spiatočné letenky z Budapešti do nemeckých miest Frankfurt, Düsseldorf, Karlsruhe, Mníchov a Hamburg sa predávajú od 3980 HUF alebo 14 EUR (bez ďalších príplatkov). V najnižšej cene je k dispozícii obmedzené množstvo termínov v období od začiatku októbra do polovice decembra. Uvedená suma platí pri platbe jednou z “Ryanair-friendly” kariet (Mastercard Prepaid, Ryanair Cash Passport, atď.) a pri cestovaní ...

Viac →
0
Page 1 of 2 12