VLetenky

Po Európe business jetom Hahn Air od 270 EUR

Cessna Citation X
Príjemný interiér bizjetu Cessna Citation (foto: JetRequest.com/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Možno ste už snívali o pocite zaletieť si niekedy business jetom – nemusí to byť až také nereálne, ako sa na prvý pohľad môže stať. Let bizjetom Vás môže dokonca vyjsť oveľa ekonomickejšie v porovnaní s typickou “First Class” klasických leteckých spoločností.

Trasy v predaji:
Jednosmerné letenky v business jete leteckej spoločnosti Hahn Air kúpite za 270 EUR na trase z Luxemburgu do Düsseldorfu (a za príplatok aj opačným smerom).

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cestu v období od 20. marca do 27. októbra 2017 a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas horeuvedenej doby platnosti tarifu (vrátane letných prázdnin).

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie jednosmernej letenky (v business jete Hahn Air) nech poslúži let z Luxemburgu (LUX) do Düsseldorfu (DUS) dňa 31. marca 2017.

Rezervácia (jednosmernej) letenky:
Luxemburg – Düsseldorf za 270 EUR business jetom (31.03.2017)
Luxemburg – Düsseldorf za 7345 CZK business jetom (rezervácia v ČJ)

Pozn.: Let HR331 LUX-DUS spoločnosti Hahn Air (HR) býva obsluhovaný business jetmi Cessna Citation (IATA kód: CNJ) – konkrétne modelom Cessna Citation CJ4 (ICAO kód: C25C) v konfigurácii 6+2 (Reg No. D-CHRB) alebo o niečo väčším prototypom Cessna Citation Sovereign (ICAO kód: C680) pre 8 pasažierov (Reg No. D-CHRE)

Prískoky po Európe

Doprava do/z Luxemburska

I keď Luxembursko by sa na prvý pohľad mohlo zdať trochu “od ruky”, v skutočnosti možno priblíženie doň vyriešiť vcelku jednoducho využitím služieb ultra low cost carriers Wizz Air alebo Ryanair na letisko Brusel-South Charleroi (CRL) a následne odtiaľ pokračovať do Luxemburgu nízkonákladovou autobusovou spoločnosťou flibco.com (od 5 EUR). Ďalšou alternatívou môžu byť linky low costovej autobusovej fy Megabus z Bruselu do Luxemburgu (od 1 EUR).

Letecké priblíženie do/z Nemecka

Na letecký prískok do Düsseldorfu možno využiť letecké spojenia Eurowings (z Viedne, z Budapešti, z Prahy, z Katovíc/z Krakova). Hodiť by sa mohli i linky spoločnosti Wizz Air do neďalekého Dortmundu (z Budapešti a z Katovíc).

0