VLetenky

Düsseldorf s Eurowings od 80 EUR

Drachenburg Castle
Schloss Drachenburg v meste Königswinter (foto: Phantom3Pix/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Príjemný výlet (nielen) do nemeckého regiónu Severné Porýnie-Vestfálsko máte šancu uskutočniť (od zimného letového poriadku) pod taktovkou leteckej spoločnosti Eurowings zo slovenských Košíc.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do nemeckého Düsseldorfu sa predávajú za 80 EUR s odletom zo spomínaného košického leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou. ´

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v čase od konca októbra 2018 do konca marca 2019 (s predajom do aktualizácie tarifu alebo do vyčerpania termínov).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky môže byť odlet zo slovenských Košíc (KSC) dňa 28. októbra s návratom z nemeckého Düsseldorfu (DUS) dňa 31. októbra 2018.

Rezervácia letenky:
Košice – Düsseldorf za 80 EUR (28.10.-31.10.2018)

KSC-DUS
Košice, Slovensko – Düsseldorf, Nemecko (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Düsseldorf a široké okolie

Znamenitý Düsseldorf, 600-tisícová metropola ekonomicky najsilnejšieho nemeckého regiónu Severné Porýnie-Vestfálsko, Vás určite nesklame. V neveľkej vzdialenosti od vestfálskej metropoly naďabíte na nádherné historické sídla – odveký rival Kolín nad Rýnom a bývalé nemecké hlavné mesto Bonn. V regióne sa nachádza množstvo prekrásnych stredovekých zámkov a pevností. Zo všetkých spomeňme aspoň nádherný Schloss Moyland, impozantný Burg Altena či “vodný hrad” Burg Gudenau.

Neďaleké Holandsko a Belgicko

V pomerne priaznivej dochádzkovej vzdialenosti od samotného Düsseldorf (Severné Porýnie-Vestfálsko), ale už za hranicou Nemecka, ležia taktiež príťažlivý holandský Maastricht (provincia Limburg) a pôsobivé belgické Liège (ekonomické centrum regiónu Valónsko). Núka sa teda možnosť spojiť prehliadku nemeckého Düsseldorfu (a okolia) so susedným Holandskom i Belgickom a počas relatívne krátkeho času týmto spôsobom navštíviť tri pozoruhodné európske krajiny.

Letiská Düsseldorf International Airport a Cologne-Bonn Airport

Düsseldorfský letecký prístav “Düsseldorf Intl Airport” (DUS) a neďaleké kolínske letisko “Cologne-Bonn Airport” (CGN) vďaka svojim cenovo atraktívnym letenkám môžu padnúť vhod na následné (resp. nadväzné) diaľkové letecké spojenia do celého sveta. Na výber máte popri tu bázovaných nemeckých leteckých spoločnostiach Condor, Eurowings a ich materskej Lufthansy i z množstva ďalších európskych aj svetových (nízkonákladových či klasických) aeroliniek.

0