Letenky do Minska

Bielorusko s LOT Polish Airlines od 152 EUR

Strusta Lake
Pohľad na jazero Strusta na bieloruskom severe (foto: zedlik/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na výlet do Bieloruska (aj v priebehu letných prázdnin) sa snaží podnietiť letecká spoločnosť LOT Polish Airlines zo Star Alliance (s odletom zo stovežatej Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do bieloruského hlavného mesta Minsk kúpite za 152 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu ...

Viac →
0

Bielorusko s Aeroflotom od 206 EUR

Nielen vášniví milovníci športu majú šancu sa vydať do Bieloruska so spoločnosťou Aeroflot (z leteckej aliancie Sky Team) na MS v ľadovom hokeji, ktoré sa uskutočnia od 9. do 25. mája 2014.

Spiatočné letenky do Bieloruska sa predávajú za 206 EUR s odletom z pražského letiska Václava Havla. Za obojsmerné letenky z Viedne zaplatíte 211 EUR a z Budapešti 214 EUR.

Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 2 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 165 dní a predaj do vyčerpania voľných ...

Viac →
0

Bielorusko s Belaviou od 201 EUR

Nielen vášniví milovníci hokeja majú príležitosť sa vybrať do pôsobivého Bieloruska priamymi leteckými spojeniami miestneho národného dopravcu Belavia (s odletom z Budapešti a z Prahy).

Spiatočné letenky do Bieloruska sa predávajú za 201 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu. Za obojsmerné letenky z pražského letiska zaplatíte 226 EUR.

Tarifné podmienky určujú odlety do 20. apríla 2014, min. dobu pobytu 2 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do vyčerpania voľných termínov. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej ...

Viac →
0

Bielorusko s LOT Polish Airlines od 134 EUR

I keď Bielorusko býva skôr navštevované pri pozemnom tranzite do Ruska, šancu podniknúť sem samostatnú cestu Vám ponúka spoločnosť LOT Polish Airlines (s odletom z južného Poľska).

Spiatočné letenky do Bieloruska kúpite za 134 EUR s odletom z poľských Katovíc. Podobnú sumu zaplatíte pri odlete z ďalších juhopoľských miest ako Krakov, Rezszów či Vroclav (Wroclaw).

Tarifné podmienky určujú cesty od 23. júna do 26. októbra 2014, min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do ...

Viac →
0

Bielorusko s LOT Polish Airlines od 128 EUR

Aj keď Bielorusko zvykne byť skôr navštevované počas krátkeho pozemného tranzitu do Ruska, možnosť podniknúť samostatnú cestu do tejto východoeurópskej krajiny za pomerne priaznivú sumu Vám dáva letecká spoločnosť LOT Polish Airlines.

Spiatočné letenky do Bieloruska sú v predaji za 128 EUR s odletom z poľských Katovíc, alebo za 132 EUR je tiež možné odletieť z bližšieho Krakova. Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj leteniek do vyčerpania voľných miest. ...

Viac →
0