VLetenky

Bielorusko s LOT Polish Airlines od 152 EUR

Strusta Lake
Pohľad na jazero Strusta na bieloruskom severe (foto: zedlik/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na výlet do Bieloruska (aj v priebehu letných prázdnin) sa snaží podnietiť letecká spoločnosť LOT Polish Airlines zo Star Alliance (s odletom zo stovežatej Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do bieloruského hlavného mesta Minsk kúpite za 152 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do aktualizácie tarifu (alebo do vyčerpania voľných termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve od januára do novembra 2018 (vrátane obdobia letných prázdnin).

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Bieloruska môže byť odlet z českej Prahy (PRG) dňa 5. júla a návrat z bieloruského Minska (MSQ) dňa 9. júla 2018.

Rezervácia letenky:
Praha – Minsk za 152 EUR (05.07.-09.07.2018)

Bielorusko

Určite si nenechajte ujsť impresívny zámocký komplex Mir, položený zhruba 100 juhozápadne od rušnej dvojmiliónovej bieloruskej metropoly Minsk (nachádzajúcej sa v centre tejto pozoruhodnej východoeurópskej krajiny). Ak by ste chceli navštíviť smutne preslávaný Černobyl, nájdete ho (už) v susednej Ukrajine, iba niekoľko kilometrov od bielorusko-ukrajinskej hranice.

0