VLetenky

Bielorusko s LOT Polish Airlines od 128 EUR

Aj keď Bielorusko zvykne byť skôr navštevované počas krátkeho pozemného tranzitu do Ruska, možnosť podniknúť samostatnú cestu do tejto východoeurópskej krajiny za pomerne priaznivú sumu Vám dáva letecká spoločnosť LOT Polish Airlines.

Spiatočné letenky do Bieloruska sú v predaji za 128 EUR s odletom z poľských Katovíc, alebo za 132 EUR je tiež možné odletieť z bližšieho Krakova. Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 3 dni alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj leteniek do vyčerpania voľných miest. Najlepšia dostupnosť tarifu je počas zimných a jarných mesiacov.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky môže poslúžiť odlet z Krakova (KRK) dňa 27. februára a návrat z Minska (MSQ) dňa 5. marca 2013. V rovnakom termíne a o 4 EUR lacnejšie môžete letieť z neďalekých Katovíc.

Nezabudnite navštíviť zámocký komplex Mir, nachádzajúci sa približne 100 km na juhozápad od bieloruskej metropoly Minsk. Neslávne známy Černobyl leží v susednej Ukrajine, iba niekoľko kilometrov od bielorusko-ukrajinskej hranice.

Rezervácia letenky v EUR: Krakov – Minsk za 132 EUR
Rezervácia letenky v CZK: Katovice – Minsk za 3266 CZK

0