Akcie Air Algérie

Senegal s Air Algérie od 315 EUR

Ngor Bay
Polostrov Cap-Vert pri Dakare, najzápadnejší bod pevninskej Afriky (foto: Jeff Attaway/Flickr/CC BY 2.0)

Ponuka spoločnosti Air Algérie sa snaží podnietiť dobrodružnejšie zameraných cestovateľov k výprave za objavovaním západoafrického Senegalu či súčasne i susednej Gambie (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do senegalského hlavného mesta Dakaru kúpite za 315 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú cesty do 31. mája 2017, max. dobu pobytu 3 mesiace ...

Viac →
0

Alžírsko s Air Algérie od 215 EUR

Ponuka priameho leteckého spojenia spoločnosti Air Algérie (zo strednej Európy) na prehliadku neprávom málo navštevovaného a masovým turizmom nepokazeného Alžírska patrí najmä ostrieľaným dobrodruhom, ktorí nepodliehajú mediálnym masážam a obľubujú netypickejšie (aj náročnejšie) cestovateľské ciele mimo hlavného turistického prúdu a súčasne sa nedajú len tak ľahko odradiť administratívnymi prekážkami v podobe vízového procesu (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do severoafrického Alžírska sa predávajú za 215 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú cesty do 26. októbra 2014, ...

Viac →
0

Mauretánia s Air Algérie od 346 EUR

Celkom zaujímavý tarif leteckej spoločnosti Air Algérie možno podnieti ostrieľaných cestovateľov k dobrodružnejšie zameranej ceste za odhaľovaním prírodných pokladov západoafrickej Mauretánie.

Spiatočné letenky do hlavného mesta Mauretánie pod názvom Nouakchott sú v predaji za 346 EUR s odletom z Barcelony a návratom do Paríža. Tarifné podmienky určujú cesty do 29. marca 2014, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj leteniek do 31. októbra. Dostupnosť resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete takmer počas celej uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie letenky ...

Viac →
0

Niger s Air Algérie od 350 EUR

Vcelku lákavý tarif leteckej spoločnosti Air Algérie možno podnieti skúsenejších cestovateľov k dobrodružne ladenej ceste za objavovaním tajomstiev afrického Nigeru.

Spiatočné letenky do hlavného mesta Nigeru pod názvom Niamey sú v predaji za 350 EUR s odletom z Barcelony a návratom do Paríža. Tarifné podmienky stanovujú cesty do 29. marca 2014, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj leteniek do 31. októbra. Dostupnosť resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete skoro počas celej uvedenej doby platnosti tarifu.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky do ...

Viac →
0

Mali s Air Algérie od 350 EUR

Zaujímavý tarif leteckej spoločnosti Air Algérie možno podnieti dobrodružnejšie orientovaných cestovateľov k výprave za odhaľovaním skrytých pôvabov západoafrického Mali, v našom regióne (bohužiaľ) známeho predovšetkým iba ako rodisko Ibiho Maigu.

Spiatočné letenky do hlavného mesta Mali pod názvom Bamako kúpite za 350 EUR s odletom z Barcelony a návratom do Paríža. Tarifné podmienky určujú cesty do 31. marca 2014, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj leteniek do 31. októbra. Dostupnosť resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete takmer počas celej ...

Viac →
0
Page 1 of 2 12