Letenky do Alžíru

Alžírsko s Air France od 120 EUR

Cap Carbon
Alžírsky mys Cap Carbon v blízkosti stredomorského mesta Bejaia (foto: habib kaki/Flickr/CC0 1.0)

Ponuka spoločnosti Air France (z leteckej aliancie Sky Team) na prehliadku masovým turizmom nepokazeného Alžírska patrí hlavne ostrieľaným dobrodruhom, ktorí obľubujú netradičnejšie (i náročnejšie) cestovateľské ciele mimo hlavného turistického prúdu (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do alžírskej metropoly Alžír kúpite za 120 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. ...

Viac →
0

Alžírsko s Air Algérie od 215 EUR

Ponuka priameho leteckého spojenia spoločnosti Air Algérie (zo strednej Európy) na prehliadku neprávom málo navštevovaného a masovým turizmom nepokazeného Alžírska patrí najmä ostrieľaným dobrodruhom, ktorí nepodliehajú mediálnym masážam a obľubujú netypickejšie (aj náročnejšie) cestovateľské ciele mimo hlavného turistického prúdu a súčasne sa nedajú len tak ľahko odradiť administratívnymi prekážkami v podobe vízového procesu (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do severoafrického Alžírska sa predávajú za 215 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. Tarifné podmienky stanovujú cesty do 26. októbra 2014, ...

Viac →
0

Alžírsko s Alitaliou od 174 EUR

Ponuka leteckej spoločnosti Alitalia na prehliadku neprávom málo navštevovaného a masovým turizmom nezničeného Alžírska patrí predovšetkým ostrieľaným dobrodruhom, ktorí nepodliehajú mediálnym manipuláciám a preferujú netradičnejšie (aj náročnejšie) cestovateľské ciele mimo hlavného turistického prúdu a zároveň sa nedajú len tak ľahko odradiť administratívnymi prekážkami v podobe vízového procesu (s odletom z Krakova a možnosťou vzhliadnutia Ríma).

Spiatočné letenky do severoafrického Alžírska máte možnosť kúpiť za 174 EUR s odletom zo spomínaného krakovského letiska Jána Pavla II. Tarifné podmienky stanovujú odlety od ...

Viac →
0

Alžírsko s Vueling od 140 EUR

Ponuka leteckej spoločnosti Vueling na prehliadku málo navštevovaného a turizmom nepokazeného Alžírska patrí hlavne ostrieľaným dobrodruhom, ktorí nepodliehajú mediálnym “masážam” a preferujú trošku netypickejšie (aj náročnejšie) cestovateľské ciele mimo hlavného turistického prúdu (súčasne sa nedajú len tak ľahko odradiť administratívnymi prekážkami v podobe vízového procesu).

Spiatočné letenky do alžírskych miest Oran a Alžír sú v predaji za 140 EUR s odletom z príťažlivej katalánskej metropoly Barcelona. Reálnu dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v období od septembra 2013 ...

Viac →
0

Alžírsko s Jetairfly od 100 EUR

Ponuka belgickej leteckej spoločnosti Jetairfly (zo skupiny TUI Group) na prehliadku neprávom málo navštevovaného a masovým turizmom nepoznačeného Alžírska patrí najmä ostrieľaným dobrodruhom, ktorí nepodliehajú mediálnym manipuláciám a obľubujú tak trochu netradičnejšie (aj náročnejšie) cestovateľské ciele mimo hlavného turistického prúdu (zároveň sa nedajú len tak ľahko odradiť administratívnymi prekážkami v podobe vízového procesu).

Spiatočné letenky do alžírskych miest Oran a Alžír sa predávajú od 100 EUR s odletom z belgického “nízkonákladového” letiska Brusel-Charleroi. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu cenu ...

Viac →
0