Letenky do Ciudad del Este

Paraguaj s LATAM od 565 EUR

Asunción
Encarnación a argentínske Posadas za riekou Paraná (foto: Myparaguay/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Cestovateľom obľubujúcim juhoamerický kontinent (a netradičné ciele) by sa mohla hodiť ponuka spoločnosti LATAM (a partnerov) do juhoamerického Paraguaja (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do paraguajského hlavného mesta Asunción sú v predaji za 565 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú min. dobu pobytu 6 dní alebo sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov ...

Viac →
0

Paraguaj a Iguazu Falls s British Airways od 518 EUR

Iguazu
Iguazu Falls, najväčší systém vodopádov sveta (foto: Chensiyuan/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Za spoznávaním nielen juhoamerických Iguazu Falls (v oblasti brazílsko-argentínsko-paraguajského trojmedzia), máte možnosť vyraziť v réžii spoločnosti British Airways z leteckej aliancie Oneworld (v spolupráci s partnerskými aerolinkami) s odletom zo strednej Európy.

Spiatočné letenky do paraguajského Ciudad del Este (pri Iguazu Falls) sa dajú kúpiť za 518 EUR s odletom z českej Prahy a návratom do rakúskej Viedne.

Tarifné podmienky stanovujú odlety ...

Viac →
0

Paraguaj a Iguazu Falls s British Airways od 562 EUR

Paraguaj
Fotogenické Iguazu Falls – najväčší systém vodopádov na svete (foto: willian_hludke/Pixabay/CC0)

Za spoznávaním nielen juhoamerických Iguazu Falls (v oblasti brazílsko-argentínsko-paraguajského trojmedzia), možno vyraziť pod taktovkou spoločnosti British Airways z leteckej aliancie Oneworld (v spolupráci s partnerskými aerolíniam) s odletom zo strednej Európy.

Spiatočné letenky do paraguajského Ciudad del Este (pri Iguazu Falls) sa predávajú za 562 EUR s odletom z českej Prahy a návratom do rakúskej Viedne.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období ...

Viac →
0

Paraguaj a Iguazu Falls s TAM Airlines od 458 EUR

Cestovateľov považujúcich za cieľ i cestu samotnú, azda upúta netypická príležitosť na spoznanie nielen juhoamerických Iguazu Falls, najväčšieho systému vodopádov na svete, nachádzajúcom sa na brazílsko-argentínsko-paraguajskom trojmedzí – v réžii brazílskej spoločnosti TAM Airlines/koncernu LATAM z leteckej aliancie Oneworld (v spolupráci s partnerskými aerolíniami).

Spiatočné letenky do paraguajského Ciudad del Este (pri Iguazu Falls) kúpite za 458 EUR s odletom z Ríma a návratom do Mníchova. Tarifné podmienky určujú odlety od 1. septembra do 6. decembra 2014 (s ukončením ciest ...

Viac →
0

Iguazu Falls s TAM Airlines od 421 EUR

S tarifom leteckej spoločnosti TAM Airlines možno uvidieť nielen juhoamerické Iguazu Falls, najväčší systém vodopádov na svete, ležiaci na brazílsko-argentínsko-paraguajskom trojmedzí.

Spiatočné letenky k vodopádom Iguazú sú v predaji od 421 EUR s odletom z Madridu pri návrate do Londýna (a za príplatok aj z Prahy). Na výber máte niekoľko letísk v oblasti – argentínske Iguazu Falls (IGR), brazílske Foz do Iguaçu (IGU), paraguajské Ciudad del Este (AGT) a ich vzájomné kombinácie. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 1. marca do 31. ...

Viac →
0