Letenky do Bergenu

Bergen a Stavanger s Wizz Air za 29 EUR

Kjerag
Sugestívny Lysefjorden z vrcholu Kjerag (1110 m) (foto: Ove Hetland/Wikimedia Commons/CC0)

Najobdivovanejšie nórske fjordy, situované v juhozápadnom Nórsku v širšom okolí miest Bergen a Stavanger, vzhliadnete aj vďaka leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z poľských Katovíc).

Spiatočné letenky do nórskeho mesta Bergen sa predávajú za 118 PLN (alebo v prepočte asi 29 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska. Do Stavangeru doputujete za 138 PLN (cca 34 EUR).

Uvedená suma platí pri cestovaní s ...

Viac →
0

Bergen a Stavanger s Wizz Air od 29 EUR

Preikestolen
Preikestolen/Kazateľňa (foto: Svein-Magne Tunli @ tunliweb.no /Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Najgrandióznejšie nórske fjordy, položené v juhozápadnom Nórsku v širšom okolí miest Bergen a Stavanger, uvidíte aj zásluhou leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z poľských Katovíc).

Spiatočné letenky do nórskeho mesta Bergen sa dajú kúpiť za 118 PLN (alebo v prepočte cca 29 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska. Do Stavangeru doletíte za 138 PLN (asi 33 EUR).

Uvedená suma platí pri cestovaní s ...

Viac →
0

Islandské a nórske fjordy s Norwegian Air Shuttle od 212 EUR

The Troll Tongue
„Trollov jazyk“ v juhozápadnom Nórsku (foto: Steinar Talmoen/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Porovnať vzájomne nielen najkrajšie fjordy Islandu a Nórska máte príležitosť pri využití lákavej ponuky leteckej spoločnosti Norwegian Air Shutttle (s odletom zo stovežatej Prahy).

Fenomenálny Island a po ceste súčasne aj geniálne juhozápadné Nórsko máte možnosť odhaliť za 212 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla pri nákupe dvoch samostatných spiatočných leteniek na trase z Prahy do nórskeho Bergenu ...

Viac →
0

Nórske fjordy okolo Bergenu a Stavangeru s Wizz Air od 21 EUR

Kazateľňa
Preikestolen/Pulpit Rock (604 m) alias Kazateľňa (foto: Alberto Carrasco Casado/Flickr/CC BY 2.0)

Najpôsobivejšie nórske fjordy, položené v juhozápadnom Nórsku v širšom okolí miest Bergen a Stavanger, vzhliadnete aj zásluhou leteckej spoločnosti Wizz Air (s odletom z poľských Katovíc).

Spiatočné letenky do juhozápadného Nórska sa dajú kúpiť s odletom zo spomínaného katovického letiska v Pyrzowiciach za 21 EUR pri kombinácii príletových a odletových miest Stavanger a Bergen. Za 118 PLN (cca 28 EUR) doletíte z ...

Viac →
0

Islandské a nórske fjordy s Norwegian Air Shuttle za 193 EUR

Porovnať navzájom nielen najkrajšie fjordy Islandu a Nórska máte šancu pri využití pútavej ponuky leteckej spoločnosti Norwegian Air Shutttle (s odletom zo stovežatej Prahy).

Geniálny Island a po ceste zároveň fenomenálne juhozápadné Nórsko možno objaviť za 193 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska pri kúpe dvoch samostatných spiatočných leteniek na trase z Prahy do nórskeho Bergenu (1. obojsmerná letenka za 96 EUR) a z Bergenu do islandského Reykjavíku (2. obojsmerná letenka za 97 EUR). Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine ...

Viac →
0
Page 1 of 3 123