Akcie Sri Lankan Airlines

Maledivský Gan Island a Srí Lanka so Sri Lankan Airlines od 556 EUR

Gan Feydhoo Lagoon
Maledivské tropické súostrovie Addu Atoll (foto: Mark Hodson/www.101holidays.co.uk /Flickr/CC BY 2.0)

s ponukou Sri Lankan Airlines (v spolupráci s Qatar Airways z aliancie Oneworld) máte možnosť uvidieť (v rámci jednej letenky) maledivský atol Gan i Srí Lanku (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na spoločnú návštevu maledivského ostrova Gan (Addu Atoll) a Srí Lanky (Colombo) kúpite za 653 USD (alebo cca 556 EUR) s odletom zo spomínaného ...

Viac →
0

Maledivy a Srí Lanka so Sri Lankan Airlines od 571 EUR

Sri Lanka
Tropické súostrovie Srí Lanka s pobrežím Indického oceánu (foto: Amila Tennakoon/Flickr/CC BY 2.0)

Vďaka ponuke Sri Lankan Airlines (v spolupráci s Qatar Airways z aliancie Oneworld) máte možnosť spoznať v rámci jednej cesty obľúbené súostrovia Maledivy i Srí Lanka (s odletom z Prahy).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na spoločnú návštevu Maledív (Malé) a Srí Lanky (Colombo) kúpite za 571 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné ...

Viac →
0

Maledivy a Srí Lanka so Sri Lankan Airlines od 610 EUR

Maldives
Čarokrásny Indický oceán vo forme maledivských koralových ostrovov (foto: Uwe Kern/Pixabay/CC0)

Vďaka ponuke Sri Lankan Airlines (v spolupráci s Qatar Airways z aliancie Oneworld) máte šancu uvidieť v rámci jednej cesty tropické súostrovia Maledivy i Srí Lanka (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na spoločnú návštevu Maledív (Malé) a Srí Lanky (Colombo) sa dajú kúpiť za 610 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky (BUD-MLE) umožňujú ...

Viac →
0

Maledivský Gan Island so Sri Lankan Airlines od 507 EUR

Maldives
Scenérie Indického oceánu v podobe tropických Maledív (foto: Alberto Ziveri/Flickr/CC BY-SA 2.0)

S pozvánkou spoločnosti Sri Lankan Airlines (v spolupráci s partnerskými Qatar Airways z aliancie Oneworld) máte príležitosť odhaliť šarm súostrovia Gan na Maledivách (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na maledivský Gan Island (Addu Atoll) sú v predaji za 507 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 03.06.-10.07., 16.08.-09.12.2017 a ...

Viac →
0

Seychely so Sri Lankan Airlines od 402 EUR

Objaviť prírodné bohatstvo tropického súostrovia Seychely v Indickom oceáne (v priebehu európskej jesene) možno pri využití zaujímavého tarifu Sri Lankan Airlines (z leteckej aliancie Oneworld).

Spiatočné letenky na Seychely sa predávajú za 402 EUR s odletom z Paríža a návratom do Londýna. Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-16.10. a 01.11.-30.11., max. dobu pobytu 45 dní a predaj do vyčerpania voľných termínov. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas uvedenej doby platnosti tarifu.

Ako príklad rezervácie ...

Viac →
2
Page 1 of 3 123