Akcie Enter Air

Menorca s Enter Air od 70 EUR

Es Grau
Es Grau vo východnej partii súostrovia Menorca (foto: Markus Trienke/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na prehliadku najvýchodnejšieho z Baleárskych ostrovov pripravila pozvánku spoločnosť TUI v rámci last minute ponuky charterových leteniek na krídlach Enter Air (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Menorcu sú k dispozícii za 299 PLN (alebo cca 70 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 1. augusta a návratom zo španielskeho Mahonu (MAH) dňa 15. augusta ...

Viac →
0

Spojené arabské emiráty s Enter Air od 226 EUR

Ras al-Khaimah
Emirát Ras al-Khaimah, Spojené arabské emiráty (foto: Artur Malinowski/Flickr/CC BY 2.0)

Do SAE si máte možnosť povyraziť (aj v rámci privítania Nového roku) vďaka ponuke priamych charterových letov na krídlach spoločnosti Enter Air z Katovíc (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Dubaja sa dajú kúpiť za 969 PLN (alebo v prepočte cca 226 EUR) s odletom zo spomínaného katovického leteckého prístavu.

Podmienky predaja a dostupnosť:
Dostupnosť leteniek ...

Viac →
0

Menorca s Enter Air od 93 EUR

Cala'n Porter
Idylická Cala’n Porter v južnej partii súostrovia Menorca (foto: Paul Stephenson/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Na návštevu najvýchodnejšieho z Baleárskych ostrovov pripravila pozvánku spoločnosť TUI v rámci last minute ponuky charterových leteniek na palube Enter Air (s odletom z Katovíc).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Menorcu sú k dispozícii za 399 PLN (alebo cca 93 EUR) s odletom zo spomínaného katovického letiska (KTW) dňa 18. júla a návratom zo španielskeho Mahonu (MAH) dňa 1. ...

Viac →
0

Kapverdy s Enter Air od 244 EUR

Boa Vista
Prímorské scenérie Kapverd v podobe ostrova Boa Vista (foto: Matthias Lemm/Pixabay/CC0)

Flexibilnejší cestovatelia majú možnosť uvidieť západoafrické súostrovie Kapverdy vďaka ponuke charterových leteniek na palube spoločnosti Enter Air z Poľska (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Kapverdy sú k dispozícii za 1049 PLN (cca 244 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 10. októbra a návratom z ostrova Sal (SID) o 12 dní neskôr, t.j. dňa 22. ...

Viac →
0

Keňa s TUI od 299 EUR

Watamu
Indický oceán v podobe Watamu blízko Malindi (foto: Make it Kenya/Stuart Price /Flickr/CC0)

Africkú Keňu s grandióznymi národnými parkmi a excelentným pobrežím Indického oceánu máte príležitosť navštíviť pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek s TUI/Enter Air z Poľska.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Kene sú k dispozícii za 1299 PLN (alebo v prepočte cca 299 EUR) s odletom z poľskej Varšavy (WAW) dňa 4. júla a návratom z Mombasy (MBA) o 12 ...

Viac →
0
Page 1 of 13 12345...»