Letenky zo Salzburgu

Kanárske ostrovy s Niki od 35 EUR

Flexibilní cestovatelia (nielen spoza rieky Moravy), ktorí sú pánmi svojho času a túžia po krátkodobej zmene prostredia či súčasne i po príjemnom podnebí španielskych Kanárskych ostrovov (prípadne cestou i po prehliadke neuveriteľne fotogenických rakúskych či nemeckých Álp), možno uvítajú (last minute) ponuku charterových leteniek spoločnosti Niki/Air Berlin na fenomenálne Lanzarote.

Spiatočné letenky na vynikajúci španielsky ostrov Lanzarote sú k dispozícii za 35 EUR s odletom z rakúskeho Salzburgu (SZG) dňa 19. mája a návratom z jej nesmierne pôvabného administratívno-politického centra pod ...

Viac →
0

Kanárske ostrovy s Niki za 119 EUR

K návšteve Kanárskych ostrovov, obľúbeného cestovateľského a oddychového cieľa, láka zaujímavá charterová pounka na krídlach leteckej spoločnosti Niki.

Spiatočné letenky na ostrov Lanzarote je možné kúpiť v sume 119 EUR s odletom zo Salzburgu (SZG) dňa 19. júna a s návratom z Arrecife (ACE) dňa 3. júla.

K prehliadke Lanzarote, najvýchodnejšieho ostrova španielskeho súostrovia, môžete pridať aj ďalšie ostrovy, ktoré sú pomerne ľahko dostupné lodnou či leteckou dopravou. Ceny ubytovania v hoteloch začínajú na hranici 20 EUR, avšak rodinné penzióny alebo ...

Viac →
0