Letenky na Kanárske ostrovy

Gran Canaria s Eurowings od 69 EUR

Playa de Ammadores
Playa de Amadores, Puerto Rico de Gran Canaria, Španielsko (foto: Bengt Nyman/Flickr/CC BY 2.0)

Na španielske súostrovie Gran Canaria sa máte možnosť vybrať pri využití last minute ponuky priamych charterových letov na palube Eurowings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Gran Canaria sú k dispozícii za 69 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 27. januára (nedeľa) a návratom z Las Palmas (LPA) ...

Viac →
0

Tenerife s Austrian Airlines od 58 EUR

San Andrés
Mestečko San Andrés (La Ladera) pri Santa Cruz de Tenerife (foto: Enrique Dans/Flickr/CC BY 2.0)

Na subtropické súostrovie Tenerife možno zamieriť s last minute ponukou priamych charterových letov na palube spoločností Austrian Airlines z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Tenerife sú k dispozícii za 58 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska (VIE) dňa 5. januára (sobota) a návratom z Tenerife-South (TFS) dňa 12. januára ...

Viac →
0

Gran Canaria s Eurowings od 78 EUR

Playa de Ammadores
Playa de Amadores, Puerto Rico de Gran Canaria, Španielsko (foto: Pascal/Flickr/CC BY 2.0)

Na španielsky ostrov Gran Canaria sa máte možnosť vypraviť s last minute ponukou priamych charterových letov na palube spoločnosti Eurowings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Gran Canaria sú k dispozícii za 78 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 6. decembra (štvrtok) a návratom z Las Palmas (LPA) o ...

Viac →
0

Fuerteventura s Laudamotion od 30 EUR

Parque natural de Corralejo
Corralejo, Fuerteventura (foto: Thomas Tolkien@thomastolkien.wordpress.com /Flickr/CC BY 2.0)

K výletu na subtropické súostrovie Fuerteventura máte možnosť využiť (v chladnejšom období) ponuku priamych letov spoločnosti Laudamotion (s odletom z rakúskej Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na španielsky ostrov Fuerteventura (do Puerto del Rosario) sú v predaji za 30 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s príručnou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej ...

Viac →
0

Gran Canaria s Eurowings od 82 EUR

Playa de Ammadores
Playa de Amadores, Puerto Rico de Gran Canaria, Španielsko (foto: Pascal/Flickr/CC BY 2.0)

Na subtropický ostrov Gran Canaria sa máte možnosť vybrať pri využití last minute ponuky priamych charterových letov na palube spoločnosti Eurowings z Viedne (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Gran Canaria sú k dispozícii za 82 EUR s odletom zo spomínanej Viedne (VIE) dňa 25. novembra (nedeľa) a návratom z Las Palmas (LPA) ...

Viac →
0
Page 1 of 35 12345...»