Letenky z Linzu

Botswana s Air France od 591 EUR

Okavango Delta
Bezodtoková Okavango Delta na severozápade Botswany (foto: Justin Hall/Flickr/CC BY 2.0)

Na krídlach leteckej spoločnosti Air France zo Sky Team sa máte vypraviť vyraziť do famóznej (bezvízovej) Botswany na juhu čierneho kontinentu – jednej z najbezpečnejších, najpriateľskejších a súčasne aj najrozvinutejších krajín Afriky (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do botswanského hlavného mesta Gaborone sa predávajú za 591 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky ...

Viac →
0

Egypt s Corendon Airlines od 141 EUR

El Gouna
Letovisko El Gouna blízko Hurghady (foto: Marc Ryckaert/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Na výlet k Červenému moru sa máte príležitosť vypraviť vďaka ponuke priamych letov z Viedne pod taktovkou leteckej spoločností Corendon Airlines (s odbavenou batožinou v cene).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Red Sea Riviera (do egyptského mesta Hurghada) sa dajú kúpiť za 141 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Uvedená suma platí pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Viac →

0

Jamajka s Condor Airlines od 491 EUR

Ocho Rios
Karibské prímorské letovisko Ocho Rios alias „Ochi“ (foto: Tomash Devenishek/Flickr/CC BY 2.0)

Flexibilnejší cestovatelia majú príležitosť objaviť čaro pohodovej Jamajky pri využití (last minute) ponuky charterových leteniek s Condor Flugdienst/Thomas Cook (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Jamajku sú k dispozícii za 491 EUR s odletom z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. apríla a návratom z jamajského prímorského letoviska Montego Bay (MBJ) o 13 dní neskôr, t.j. dňa 2. ...

Viac →
0

Austrálsky Queensland s Air China od 717 EUR

Whitsunday Islands
Whitehaven Beach na tropickom ostrove Whitsunday Island (foto: Damien Dempsey/Flickr/CC BY 2.0)

Ponuka leteckej spoločnosti Air China zo Star Alliance volá za krásami (nielen) rozľahlého austrálskeho štátu Queensland (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Brisbane (v štáte Queensland na severovýchode Austrálie) sa dajú kúpiť za 717 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 17. februára do 21. júna 2018, ...

Viac →
0

Kos s Austrian Airlines a Niki od 93 EUR

Kos Marina
Malebný grécky stredomorský ostrov Kos (foto: Sailko/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na subtropické súostrovie Kos máte možnosť využiť last minute ponuku charterových leteniek na krídlach leteckých spoločností Austrian Airlines a Niki/Air Berlin (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na grécky Kos sú k dispozícii za 93 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu (VIE) dňa 15. júla (sobota) a návratom z ostrova Kos (KGS) dňa 17. júla 2017 (pondelok) – ...

Viac →
0
Page 1 of 5 12345