Letenky z Linzu

Svätý Vincent s Brussels Airlines od 566 EUR

Mopion
Ostrovček Mopion pri ostrove Petit Saint Vincent (foto: Rein Ketelaars/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ak Vás priťahujú karibské „ostrovčeky“, skúste Svätý Vincent a Grenadíny pod taktovkou spoločnosti Brussels Airlines (v spolupráci s partnerskými Air Canada) zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na tropický ostrov Svätý Vincent (do Kingstown) sú v predaji za 566 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v ...

Viac →
0

Kuba s Air Canada od 438 EUR

Varadero
Kubánske tropické letovisko Varadero (foto: Rojinegro81/Wikmedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Cestu na karibskú Kubu máte príležitosť uskutočniť pri využití ponuky spoločnosti Air Canada v spolupráci s partnerskými aerolíniami zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do prímorského letoviska Varadero kúpite za 438 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 10.08.-16.12.2021 a 10.01.-31.03.2022, min. dobu pobytu 5 dní alebo sobotňajšiu noc, ...

Viac →
0

Komory s Kenya Airways od 442 EUR

Comoros
Scenérie Indického oceánu na ostrove Anjouan (foto: John Crane/Flickr/CC BY 2.0)

Ak by ste radi uvideli tropické ostrovy Indického oceánu, mohla by Vám padnúť vhod ponuka Kenya Airways (a partnerských Air France-KLM zo Sky Team) na súostrovie Komory (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na Komory (do Moroni) v juhovýchodnej Afrike kúpite za 442 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 16.08.-15.12.2021 ...

Viac →
0

Ghana s TAP Portugal od 349 EUR

Winneba Beach
Prímorské scenérie Winneba Beach na ghanskom juhu (foto: Andrew Moore/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Bohatú prírodu prívetivej západoafrickej Ghany v Guinejskom zálive máte šancu objavovať vďaka tarifu leteckej spoločnosti TAP Portugal zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do hlavného mesta Ghany pod názvom Accra sa dajú kúpiť za 349 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety od 11. februára do 14. decembra 2021, ...

Viac →
0

Botswana s Air France od 591 EUR

Okavango Delta
Bezodtoková Okavango Delta na severozápade Botswany (foto: Justin Hall/Flickr/CC BY 2.0)

Na krídlach leteckej spoločnosti Air France zo Sky Team sa máte vypraviť vyraziť do famóznej (bezvízovej) Botswany na juhu čierneho kontinentu – jednej z najbezpečnejších, najpriateľskejších a súčasne aj najrozvinutejších krajín Afriky (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do botswanského hlavného mesta Gaborone sa predávajú za 591 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky ...

Viac →
0
Page 1 of 6 12345...»