Akcie XL Airways France

Réunion s XL Airways France od 472 EUR

Pokiaľ chystáte návštevu excelentných tropických ostrovov, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti XL Airways (France) na neskutočný francúzsky Réunion.

Spiatočné letenky na fenomenálny Réunion v geniálnom Indickom oceáne sa dajú kúpiť za 382 GBP (alebo v prepočte cca 472 EUR) s odletom z Marseille (a za príplatok aj z Paríža). Tarifné podmienky určujú odlety v období 01.04.-30.06.2014, 01.09.-30.11.2014 a 01.03.-30.06.2015, max. dobu pobytu 15 dní a predaj do vyčerpania voľných termínov. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine ...

Viac →
0

Guadeloupe s XL Airways France od 336 EUR

Pokiaľ by ste chceli vzhliadnuť nesmierne fotogenické francúzske karibské súostrovie Guadeloupe, mohla by Vám padnúť vhod ponuka leteckej spoločnosti XL Airways France.

Spiatočné letenky na zámorskú dŕžavu Francúzska pod názvom Guadeloupe kúpite za 274 GBP (alebo v prepočte cca 336 EUR) s odletom z Paríža. Tarifné podmienky určujú odlety do 30. júna 2014, max. dobu pobytu 15 dní a predaj do vyčerpania voľných termínov. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve v priebehu mája a júna ...

Viac →
0

Martinik s XL Airways France od 336 EUR

Vcelku lákavá ponuka leteckej spoločnosti XL Airways France vábi na návštevu pohodového tropického súostrovia Martinik v znamenitej oblasti famózneho francúzskeho Karibiku.

Spiatočné letenky na francúzsky Martinik sa predávajú za 274 GBP (alebo v prepočte cca 336 EUR) s odletom z Paríža. Tarifné podmienky stanovujú odlety do 30. júna 2014, max. dobu pobytu 15 dní a predaj do vyčerpania voľných termínov. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve počas mája a júna 2014.

Ako príklad rezervácie spiatočnej letenky ...

Viac →
0

Réunion s XL Airways France od 544 EUR

Pokiaľ plánujete návštevu famóznych tropických ostrovov, mohla by sa Vám hodiť ponuka leteckej spoločnosti XL Airways France na excelentný francúzsky Réunion v Indickom oceáne.

Spiatočné letenky na Réunion sú v predaji za 544 EUR s odletom z Paríža. Tarifné podmienky určujú max. dobu pobytu 15 dní a predaj do vyčerpania voľných termínov. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete vo veľmi obmedzenom množstve v priebehu mája a júna 2014.

Príkladom rezervácie spiatočnej letenky na Réunion môže byť odlet z parížskeho ...

Viac →
0

Mayotte s XL Airways France od 652 EUR

Ak obľubujete menej známe tropické ostrovy znamenitého Indického oceánu, možno Vám padne vhod ponuka leteckej spoločnosti XL Airways France na návštevu famózneho Mayotte.

Spiatočné letenky na francúzske súostrovie v Indickom oceáne pod názvom Mayotte sú v predaji za 652 EUR s odletom z Paríža. Tarifné podmienky stanovujú max. dobu pobytu 15 dní a predaj do vyčerpania voľných termínov. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v relatívne obmedzenom množstve najmä v období od februára do júna 2014.

Príkladom rezervácie ...

Viac →
0
Page 1 of 2 12