Akcie LAN Airlines

Brazílsky Amazonas s LATAM od 483 EUR

Amazónia
Pohľad na Amazon v širšom okolí mesta Manaus (foto: Neil Palmer/CIAT /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Prírodné bohatstvo Amazónie v Brazílii máte možnosť objaviť s ponukou spoločnosti LATAM (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Manaus (metropoly štátu Amazonas) sa predávajú za 483 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 21. decembra 2018 do ...

Viac →
0

Brazília s LATAM od 469 EUR

Ilha Grande
Čarokrásne zákutia brazílskeho tropického ostrova Ilha Grande (foto: rvcroffi/Flickr/CC BY 2.0)

Juhoamerickú Brazíliu máte šancu prebádať (aj v karnevalovom období) vďaka ponuke leteckej spoločnosti LATAM (Oneworld) v spolupráci s partnerskými aerolíniami (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Sao Paulo sú v predaji za 469 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 21. decembra 2018 do 30. júna 2019, ...

Viac →
0

Čile s LAN Airlines od 554 EUR

Pri využití ponuky LAN Airlines/TAM Airlines (LATAM) v spolupráci s partnerskými Niki/Air Berlin z aliancie Oneworld možno spoznať fenomenálne juhoamerické Čile.

Spiatočné letenky do čilskej metropoly Santiago de Chile kúpite za 554 EUR s odletom z Frankfurtu. Za príplatok v rozumnej miere možno letieť aj z viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety do 8. decembra 2014 (s výnimku obdobia 01.10.-15.11.2014), min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 22. júna. Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine ...

Viac →
0

Čile, Patagónia a Veľkonočný ostrov s LAN Airlines od 518 EUR

Pri využití pútavej ponuky leteckej spoločnosti LAN Airlines (v spolupráci s partnerskými Niki/Air Berlin z aliancie Oneworld) možno vzhliadnuť geniálne juhoamerické Čile (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do čilskej metropoly Santiago de Chile sú v predaji za 518 EUR s odletom zo spomínaného viedenského letiska. V cene 605 EUR doletíte do Punta Arenas v čilskej Patagónii – jedného z najjužnejších ľudských sídiel planéty. Za obojsmerné letenky na čilský Veľkonočný ostrov v ďalekej Oceánii, jedno z najosamelejších miest sveta, zaplatíte 675 ...

Viac →
0

Falklandy s LAN Airlines za 819 EUR

S využitím lákavého tarifu leteckej spoločnosti LAN Airlines (v spolupráci s TAM Airlines) vzhliadnete za zaujímavú sumu impozantné britské Falkandské ostrovy v Južnej Amerike a po ceste si súčasne pozriete aj brazílske Sao Paulo, argentínske Buenos Aires a čilské Santiago.

Spiatočné letenky na Falklandy možno kúpiť za 819 EUR s odletom zo španielskeho Madridu a návratom do hlavného mesta Veľkej Británie Londýn. Tarifné podmienky určujú odlety od 1. marca do 31. mája 2013, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu ...

Viac →
0