VLetenky

Brazílsky Amazonas s LATAM od 483 EUR

Amazónia
Pohľad na Amazon v širšom okolí mesta Manaus (foto: Neil Palmer/CIAT /Flickr/CC BY-SA 2.0)

Prírodné bohatstvo Amazónie v Brazílii máte možnosť objaviť s ponukou spoločnosti LATAM (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do brazílskeho veľkomesta Manaus (metropoly štátu Amazonas) sa predávajú za 483 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období od 21. decembra 2018 do 30. júna 2019, ukončenie ciest do 30.06.2019 a predaj do 23. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania termínov).

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o čosi vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase od začiatku marca do začiatku mája 2019.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Amazonas nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. marca s návratom z brazílskeho Manaus (MAO) dňa 3. apríla 2019.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Manaus za 483 EUR (19.03.-03.04.2019)

VIE-MAO
Viedeň, Rakúsko – Manaus, Brazília (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Brazílska Amazónia

Takmer 2-miliónový brazílsky Manaus Vás očakáva v centre najrozľahlejšieho brazílskeho štátu Amazonas (s rozlohou 1,571 milióna km²). Zhruba 98% tohto územia pokrýva amazonská džungľa, najväčší dažďový prales zemegule. Na hranici s Venezuelou sa týči v Guyanskej vysočine dramatická najvyššia hora Brazílie, pomerne ťažko dostupný vrchol Pico da Neblina (2994 m).

Z pulzujúceho Manaus sa možno vypraviť aj do celkom impresívneho Boa Visa v susednom brazílskom štáte Roraima, odkiaľ to už nebude ďaleko ani na rovnomennú Mt. Roraima (2810 m), položenú blízko brazílsko-venezuelského-guyanského trojmedzia. Samotná plavba po impozantnom Amazone z Manausu do Tabatinga (posledného brazílskeho mesta pred hraničnou čiarou s Peru) a následne prípadne i do peruánskeho Iquitos zaberie niekoľko dní.

0

Add a Comment