Akcie Eurolot

Chorvátsko s Eurolot od 119 EUR

Na prvý pohľad všedný tarif poľskej aerolínie Eurolot (dcérskej spoločnosti LOT Polish Airlines) do excelentného Chorvátska prezrádza pri lepšom pohľade do rezervačného systému dostupnosť aj v priebehu cestovateľsky najviac exponovaného obdobia letných prázdnin (s odletom z Krakova).

Spiatočné letenky do prímorských chorvátskych miest Split a Dubrovnik sú v predaji od 494 PLN (alebo v prepočte cca 119 EUR) s odletom zo spomínaného krakovského letiska. Jednosmerné letenky vyjdú Vašu cestovateľskú peňaženku zhruba polovičnú sumu z ceny klasických „spiatočiek“. Dostupnosť leteniek v najnižšej ...

Viac →
0

Švajčiarsko s Eurolot za 97 EUR

Krátku víkendovú návštevu, zimnú lyžovačku alebo dlhšiu cestu po Švajčiarsku je možné uskutočniť s poľskou aerolinkou Eurolot (dcérskou spoločnosťou LOT Polish Airlines).

Spiatočné letenky do švajčiarskeho Zürichu sú v predaji za 398 PLN alebo 97 EUR s odletom z Krakova. Za polovičnú cenu sú k dispozícii aj jednosmerné letenky. Linka je prevádzkovaná (zatiaľ) do konca zimného letového poriadku, t.j. do 30. marca 2013 (4-5x za týždeň). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu cenu je od decembra 2012 do marca 2013.

Ako príklad ...

Viac →
0

Amsterdam s Eurolot za 96 EUR

Krátku víkendovú prehliadku Amsterdamu alebo dlhšie spoznávanie celého Holandska je možné absolvovať s poľskou aerolinkou Eurolot (dcérskou spoločnosťou LOT Polish Airlines).

Spiatočné letenky do holandského Amsterdamu sa predávajú za 398 PLN alebo 96 EUR s odletom z Krakova. Za polovičnú cenu sú k dispozícii aj jednosmerné letenky. Linka je prevádzkovaná (zatiaľ) do 29. marca 2013 (4x za týždeň, 1-3-5-7). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu cenu je od novembra 2012 do marca 2013 (prakticky počas platnosti zimného letového poriadku).

Príklad rezervácie spiatočnej ...

Viac →
0

Verona s Eurolot za 96 EUR

Krátku lyžovačku alebo dlhší zimný pobyt v severnom Taliansku môžete podniknúť pri využití ponuky leteniek do Verony s leteckou spoločnosťou Eurolot.

Spiatočné letenky do Verony sa predávajú za 398 PLN alebo 96 EUR s odletom z poľského Krakova. Za polovičnú sumu sú k dispozícii aj jednosmerné letenky. Linka bude operovaná od 1. decembra 2012 do 30. marca 2013 (1x za týždeň, v sobotu). Dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu cenu je veľmi dobrá počas celého spomínaného obdobia.

Príklad rezervácie spiatočnej letenky nech ...

Viac →
0

Ukrajina s Eurolot za 48 EUR

Cestovatelia (najmä) zo severného Slovenska majú možnosť využiť lákavý tarif leteckej spoločnosti Eurolot na výlet k nášmu východnému susedovi.

Spiatočné letenky do ukrajinského mesta Ľvov sa predávajú za 198 PLN alebo 48 EUR s odletom z poľského Krakova. Za polovičnú sumu sú k dispozícii taktiež jednosmerné letenky. Linka je operovaná do 29. marca 2013 (3x za týždeň, –3-5-7), pričom dostupnosť tarifu, resp. leteniek za najnižšiu cenu je relatívne dobrá od novembra 2012 do marca 2013.

Príklad rezervácie spiatočnej letenky na západnú Ukrajinu ...

Viac →
0
Page 1 of 2 12