Letenky do Chengdu

Čínsky Sečuán so Sichuan Airlines od 385 EUR

Jiuzhaigou Valley
Grandiózna Jiuzhaigou Valley s jazerom Five Fower Lake (foto: Jean-Marie Hullot/Flickr/CC BY 2.0)

Ak Vaše cestovateľské kroky zamieria v blízkej budúcnosti počas letných prázdnin do juhovýchodnej Číny, padnúť vhod by Vám mohli priame lety spoločnosti Sichuan Airlines z Prahy.

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do čínskeho veľkomesta Chengdu sú v predaji za 10403 CZK (alebo v prepočte cca 385 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú ...

Viac →
0

Čína a Vietnam s Etihad Airways od 195 EUR

Nielen znamenitú južnú Čínu či nemenej pútavý susedný Vietnam (a po ceste južnú Európu) možno vzhliadnuť počas leta pri využití zaujímavého tarifu leteckej spoločnosti Etihad Airways.

Spiatočné letenky do Číny a Vietnamu máte príležitosť kúpiť za 195 EUR s odletom zo srbského Belehradu do čínskeho Chengdu a návratom z vietnamského Ho Či Minovho Mesta do talianskeho Milána. V cene 259 EUR sú k dispozícii aj obojsmerné letenky z Belehradu do Chengdu.

Tarifné podmienky stanovujú cesty v období od 1. júna do 30. ...

Viac →
0

Čína a Nepál s Etihad Airways od 338 EUR

Pokiaľ Vás v blízkej budúcnosti láka návšteva Číny či Nepálu, zaujať by Vás mohli tarify leteckej spoločnosti Etihad Airways.

Peking za 338 EUR

Spiatočné letenky do Pekingu (PEK) s odletom zo Ženevy (GVA) dňa 19. mája a návratom do Mníchova (MUC) dňa 4. júna je možné rezervovať v cene 338 EUR. Podmienky predaja obmedzujú odlety do Číny do 31. mája s návratom naspäť do 7. júna a nákupom letenky do 4. mája.

Chengdu za 350 EUR

V ponuke sa nachádza aj metropola provincie Sečuán ...

Viac →
0