Letenky do Nouméa

Nová Kaledónia s British Airways od 907 EUR

Kuto Bay
Koralový ostrovček Îlot Amédée pri Nouméa (foto: Ftissantier/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0)

Objaviť tichomorské súostrovie Nová Kaledónia v Oceánii máte príležitosť vďaka spoločnosti British Airways (v spolupráci s partnerskými dopravcami) z leteckej aliancie Oneworld (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky na francúzsku Novú Kaledóniu (do Nouméa) sa predávajú za 1048 USD (alebo v prepočte cca 907 EUR) s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v ...

Viac →
0

Nová Kaledónia s British Airways od 1069 EUR

Kuto Bay
Fotogenický tropický ostrov Île des Pins (foto: Bahnfrend/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Odhaliť čaro grandiózneho súostrovia Nová Kaledónia v ďalekej Oceánii máte možnosť so spoločnosťou British Airways (z aliancie Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na francúzsku Novú Kaledóniu sa predávajú za 1069 EUR s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla.

Tarifné podmienky určujú odlety v období od 4. apríla do 16. júna 2016, min. dobu sobotňajšiu ...

Viac →
0

Nová Kaledónia s British Airways od 1026 EUR

New Caledonia
Fotogenický tropický ostrov Île Maré v súostroví Îles Loyauté (foto: bruno moure/Flickr/CC BY 2.0)

Objaviť kúzlo obdivuhodného súostrovia Nová Kaledónia v ďalekej Oceánii možno so spoločnosťou British Airways (z leteckej aliancie Oneworld) v spolupráci s partnermi (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na francúzsku Novú Kaledóniu kúpite za 8553 HKD (alebo v prepočte cca 1026 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska Václava Havla. Tarifné podmienky stanovujú odlety od 20. augusta do ...

Viac →
0

Nová Kaledónia s Finnair od 1027 EUR

Odhaliť čaro excelentného súostrovia Nová Kaledónia v ďalekej Oceánii máte šancu s leteckou spoločnosťou Finnair v spolupráci s “kaledónskymi” Aircalin (s odletom z Prahy).

Spiatočné letenky na francúzsku Novú Kaledóniu sa predávajú za 1403 USD (alebo v prepočte cca 1027 EUR) s odletom zo spomínaného pražského letiska (a za príplatok aj z Budapešti). Tarifné podmienky stanovujú odlety do 30. júna 2014, min. dobu pobytu 6 dní/sobotňajšiu noc, max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do vyčerpania voľných termínov. Reálna dostupnosť tarifu, ...

Viac →
0

Nová Kaledónia s Finnair za 1185 EUR

Spoznať čaro nádherného súostrovia Nová Kaledónia v Oceánii máte príležitosť s leteckou spoločnosťou Finnair v spolupráci s kaledónskymi Aircalin (s odletom z Budapešti).

Spiatočné letenky na francúzsku Novú Kaledóniu máte možnosť kúpiť za 1185 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho letiska. Tarifné podmienky určujú odlety v období od 1. novembra do 14. júla, max. dobu pobytu 1 mesiac a predaj do vyčerpania voľných termínov. Reálna dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine je od januára do júla 2013.

Príkladom rezervácie spiatočnej ...

Viac →
0