VLetenky

Zimbabwe s Ethiopian Airlines od 530 EUR

Zimbabwe
Jeden z afrických prírodných divov, grandiózne Victoria Falls (foto: Kashif Pathan/Flickr/CC BY-SA 2.0)

Ďalšou z alternatív na návštevu geniálnych Viktóriinych vodopádov môže byť cesta do Zimbabwe na juhovýchode čierneho kontinentu s Ethiopian Airlines zo Star Alliance (s odletom z Viedne).

Spiatočné letenky do hlavného mesta Zimbabwe s názvom Harare sa predávajú za 530 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Tarifné podmienky stanovujú odlety v období od 1. novembra do 15. decembra 2015, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 3 mesiace a predaj do 15. decembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov). Dostupnosť leteniek za najnižšiu a o niečo vyššiu cenu nájdete v obmedzenom množstve najmä (s odletmi) v dobe od polovice novembra do začiatku decembra 2015.

Príklad rezervácie spiatočnej letenky do Zimbabwe nech bude napr. odlet z viedenského letiska (VIE) dňa 30. novembra s návratom z Harare (HRE) dňa 15. decembra 2015.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Harare za 530 EUR (30.11.-15.12.2015)

Zimbabwe

K najimpresívnejším miestam Afriky sa zaraďujú fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zimbabwe a Zambie. Ich prehliadka Vás ekonomickejšie vyjde práve zo Zimbabwe. Victoria Falls, rovnomenné mesto na zimbabwianskej strane “waterfalls”, spája most s Livingstone na území Zambie (pomenovanom po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone).

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás očakávajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde si “podávajú ruky” hranice štyroch afrických krajín – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Mimoriadna krása celej tejto úžasnej oblasti sa dá oceniť aj z impresívnych vyhliadkových letov. V blízkom okolí narazíte i na niekoľko výborných národných parkov.

0