VLetenky

Zimbabwe s Egypt Air od 475 EUR

Nielen geniálne Viktóriine vodopády si vychutnáte v pozoruhodnom Zimbabwe v juhovýchodnej partii neuveriteľného čierneho kontinentu aj vďaka leteckej spoločnosti Egypt Air.

Spiatočné letenky do Harare sa dajú kúpiť za 475 EUR s odletom z talianskeho Milána. Za obojsmerné letenky z maďarskej Budapešti do Zimbabwe zaplatíte 568 EUR.

Tarifné podmienky stanovujú blackoutové obdobie 25.07.-18.08.2014 (pre MXP-HRE), max. dobu pobytu 12 mesiacov a predaj do vyčerpania voľných termínov. Dostupnosť tarifu, resp. leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete najmä v čase od marca do decembra 2014.

Príklad rezervácie letenky do Zimbabwe nech bude napr. odlet z Milána-Malpensa (MXP) dňa 22. marca s návratom z Harare (HRE) dňa 2. apríla 2014 (za 475 EUR).

Alternatívou rezervácie spiatočnej letenky môže byť odlet z Budapešti (BUD) dňa 22. marca s návratom z afrického Harare (HRE) v Zimbabwe dňa 4. apríla 2014 (za 568 EUR).

Rezervácia letenky:
Miláno – Harare za 475 EUR (22.03.-02.04.2014)
Miláno – Harare za 13359 CZK (rezervácia v ČJ)

Budapešť – Harare za 568 EUR (22.03.-04.04.2014)
Budapešť – Harare za 579 EUR (rezervácia v SJ)
Budapešť – Harare za 15810 CZK (rezervácia v ČJ)

Letecké priblíženie do Talianska

Nízkonákladové spojenie nášho regiónu s Milánom zabezpečujú hlavne ultra LCC Ryanair a Wizz Air – z letísk v Bratislave, v Brne, v Budapešti, v Katoviciach, v Krakove, v Prahe. S Ryanair-om na letisko Miláno-Bergamo docestujete z Bratislavy, z maďarskej Budapešti a z poľského Krakova (a viceversa).

Priamo na najväčší milánsky vzdušný prístav Milan-Malpensa Airport doputujete s Wizz Air-om z Budapešti. Ďalšou existujúcou alternatívou sú Easy Jet a Air One z Prahy.

Zimbabwe

K najimpresívnejším miestam Afriky sa zaraďujú fantastické Viktóriine vodopády, situované na hranici Zimbabwe a Zambie. Ich návšteva Vás ekonomickejšie vyjde práve zo Zimbabwe. Victoria Falls, rovnomenné mesto na zimbabwianskej strane “waterfalls”, spája most s Livingstone na území Zambie (pomenovanom po škótskom objaviteľovi tohto divu sveta menom David Livingstone).

Fascinujúce Viktóriine vodopády Vás očakávajú na rieke Zambezi – približne 100 km od miesta, kde sa stretávajú hranice štyroch afrických krajín – Zambie, Zimbabwe, Juhoafrickej republiky a Namíbie. Neskutočnú krásu celej tejto úžasnej oblasti možno oceniť aj z pôsobivých vyhliadkových letov. V blízkom okolí naďabíte aj na niekoľko skvelých národných parkov.

0