VLetenky

Západný Timor s Qatar Airways od 670 EUR

Východný Timor
Odskočíte si i do Timor Leste? (foto: Natália Carrascalão Antunes/Wikimedia Commons/CC BY-SA 3.0)

Na prehliadku indonézskeho Západného Timoru sa máte šancu vypraviť vďaka ponuke spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Západného Timoru (Kupang) kúpite za 670 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky stanovujú odlety v období 01.09.-26.10., 30.10.-11.12.2019, 09.01.-01.04. a 17.04.-31.05.2020, min. dobu pobytu 3 dni, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 24. júna (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve (s odletom) v priebehu horeuvedeného času platnosti tarifu.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Západného Timoru môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 6. novembra a návrat z indonézskeho Kupangu (KOE) dňa 20. novembra 2019.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Kupang za 670 EUR (06.11.-20.11.2019)

BUD-KOE

Budapešť, Maďarsko – Kupang, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Západný Timor

Indonézsky Západný Timor nájdete v provincii East Nusa Tenggara (vo východnej časti obrovitého súostrovia Malé Sundy) – relatívne ďaleko od najviac vychodených cestovateľských chodníčkov. Ako napovedá jeho samotné pomenovanie, tvorí západnú polovicu rovníkového ostrova Timor (východnú polku zaberá samostatný štát Východný Timor alias Timor Leste).

Z miestnej metropoly Kupang na západe súostrovia si odskočte i na pútavý východ v rámci pozemného výletu (nielen z dôvodu, že ceny leteniek do Východného Timoru nepatria k najlákavejším). I napriek relatívne menšiemu počtu cestovateľov príjemne prekvapia obe polovice ostrova (nielen) pohodovými plážami a vynikajúcimi podmienkami pre objavovanie podmorského sveta.

0

Add a Comment