VLetenky

Západný Timor s Qatar Airways od 651 EUR

Východný Timor
Odskočíte si i do susedného Timor Leste? (foto: Bro. Jeffrey Pioquinto, SJ/Flickr/CC BY 2.0)

Na návštevu indonézskeho Západného Timoru máte príležitosť vyraziť pri využití ponuky spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Viedne).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Západného Timoru (Kupang) kúpite za 651 EUR s odletom zo spomínaného viedenského leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 17.02.-31.03. a 21.04.-30.06.2020, min. dobu pobytu 4 dni, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 29. februára (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v priebehu mája 2020.

Príklad rezervácie:
Ako príklad rezervácie obojsmernej letenky do Západného Timoru nech poslúži odlet z rakúskej Viedne (VIE) dňa 19. mája a návrat z indonézskeho Kupangu (KOE) dňa 2. júna 2020.

Rezervácia letenky:
Viedeň – Kupang za 651 EUR (19.05.-02.06.2020)

VIE-KOE

Viedeň, Rakúsko – Kupang, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Západný Timor

Indonézsky Západný Timor nájdete v provincii East Nusa Tenggara (vo východnej časti gigantického súostrovia Malé Sundy) – relatívne ďaleko od najviac vychodených cestovateľských chodníčkov. Ako napovedá jeho samotné pomenovanie, tvorí západnú polovicu rovníkového ostrova Timor (východnú polovicu zaberá samostatný štát Východný Timor alias Timor Leste).

Z miestnej metropoly Kupang na západe súostrovia si odskočte i na pútavý východ v rámci pozemného výletu (nielen z dôvodu, že ceny leteniek do Východného Timoru nepatria k najlákavejším). I napriek pomerne menšiemu počtu cestovateľov príjemne prekvapia obe polovice ostrova (nielen) pohodovými plážami a vynikajúcimi podmienkami pre objavovanie podmorského sveta.

0

Add a Comment