VLetenky

Západný Timor s Qatar Airways od 630 EUR

Východný Timor
Odskočíte si aj na Jaco Island do susedného Timor Leste? (foto: Roger King/Pixabay/CC0)

Na prehliadku indonézskeho Západného Timoru sa máte šancu vypraviť pri využití ponuky spoločnosti Qatar Airways (Oneworld) v spolupráci s miestnymi partnermi (s odletom z Budapešti).

Trasy v predaji:
Spiatočné letenky do Západného Timoru (Kupang) sa predávajú za 630 EUR s odletom zo spomínaného budapeštianskeho leteckého prístavu.

Podmienky predaja:
Tarifné podmienky určujú odlety v období 30.11.-14.12.2019. a 09.01.-26.10.2020, min. dobu pobytu 7 dní, max. dobu pobytu 2 mesiace a predaj do 30. novembra (alebo do aktualizácie tarifu či do vyčerpania voľných termínov) – pri cestovaní s odbavenou batožinou.

Dostupnosť tarifu:
Dostupnosť leteniek v najnižšej cenovej hladine nájdete v obmedzenom množstve predovšetkým (s odletom) v čase platnosti zimného letového poriadku.

Príklad rezervácie:
Príkladom rezervácie obojsmernej letenky do Západného Timoru môže byť odlet z maďarskej Budapešti (BUD) dňa 9. decembra a návrat z indonézskeho Kupangu (KOE) dňa 23. decembra 2019.

Rezervácia letenky:
Budapešť – Kupang za 630 EUR (09.12.-23.12.2019)

BUD-KOE

Budapešť, Maďarsko – Kupang, Indonézia (foto/mapa: NASA’s Earth Observatory/Visible Earth)

Západný Timor

Indonézsky Západný Timor nájdete v provincii East Nusa Tenggara (vo východnej partii gigantického súostrovia Malé Sundy) – pomerne ďaleko od najviac vychodených cestovateľských chodníčkov. Ako napovedá jeho samotné pomenovanie, vytvára západnú polovicu rovníkového ostrova Timor (východnú polku zaberá samostatný štát Východný Timor alias Timor Leste).

Z miestnej metropoly Kupang na západe súostrovia si odskočte aj na lákavý východ v rámci pozemného výletu (nielen z dôvodu, že ceny leteniek do Východného Timoru nepatria k najpútavejším). Aj napriek relatívne menšiemu počtu cestovateľov príjemne prekvapia obe polovice ostrova (nielen) pohodovými plážami a výbornými podmienkami pre objavovanie podmorského sveta.

0

Add a Comment